1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Kıl Tekniği İle Yapılan Kaş Şekilleri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son zamanlar da oldukça gündeme gelen ve diğer kaş kontürüne göre daha doğal duran kıl tekniği kaş uygulamaları bayanlar arasın da çok fazla benimsendi diyebiliriz. Seyrek, dökülmüş ve belirsiz kaşların arasını kıl tekniği ile doldurarak daha belirgin şekillerin oluşmasını sağlayan kıl tekniği ile uygulama örneklerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

2. sudecimcanim

sudecimcanim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar Kaşlarım çok seyrek ve şekilsiz microblading kıl tekniği ile kaşlarımı yaptırmak istiyorum. Anadolu yakasında bu işi iyi yapan biri var mı?Duyduğum kadarıyla herkes bu işi iyi yapamıyormuş.Daha önce yaptırıp bana tavsiyede bulunabilecek arkadaşlar var mı?

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    benim size tavsiyem öncelikle gerçekten bu işi iyice araştırın çünkü kaşlar kişinin yüz ifadesini olumlu yada olumsuz bir şekilde değiştirebilir kaş yaptırmadan önce mutlaka örnek çizimleri kaşınıza uygulayarak size göstersinler microblading kıl tekniği ile kaş kontür uygulamaları gerçekten doğal duruyor önemli olan bu işi iyi bilen birine yaptırmanız dövme boyasını tercih etmeyin çünkü o kalıcı oluyor ve beğenmediğiniz zaman bile onun silinişi ile ayrıca uğraşmayın doğal bitkisel boyaları yapan yerler tercih edin istanbul da oturmuyorum ama oturan arkadaşlardan bu konuda tavsiyeleri sizin için bekliyoruz;)

4. madambeauty

madambeauty Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Sude Hanım
    Ben Anadolu yakasında oturuyorum. Bir arkadaşım bu kıltekniği ile kaş kontürünü yaptırdı ve çok memnun hatta başka bir arkadaşımızıda gönderdi oda çok memnun kaldı. Microblading herşeyden önce çok doğal duruyor gerçek kıldan ayıramıyorsunuz. Yerin adı Bien beauty studio kadıköyde isterseniz araştırın sizde.

5. sudecimcanim

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yardımınız için çok teşekkür ederim. Dün kıl tekniği ile kaş kontürü yaptırdım şu an kaşlarım epey koyu görünüyor fakat uygulamayı yapan bey bunun bir hafta içinde açılmaya başlayacağını söyledi. Tavsiye ettiğiniz gibi Bien beauty studio ya gittim ve Aykut Özhan 'a yaptırdım küçük temiz bir yer çok ilgilendiler tavsiye ederim, Aykut beyin işle ilgili derin bilgisi ve resmi ustalık belgesi var bu tekniğin adı microblading 'miş bu arada. 1 ay sonraya rötuş için randevu verdiler. Sanırım işin sonucunu rötuştan sonra tam olarak göreceğim. Buradan son durumu paylaşırım.

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    İlk etap da kaşlar koyu bir renk oluyor bir hafta kadar sonra açılmaya başlayacaktır çok fazla kabuk tutmaması için sık sık vazelin sürerek kaşlarınızın kuru kalmamasını sağlayın. Hayırlı olsun inşallah memnun kalırsınız deneyimleriniz ve yorumlarınız üyelerede fikir olacaktır;)

7. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde kaşlarım çok ince ve seyrek . Kaş farıyla kaşlarımı kalınlaştırıyorum . Ama far yağmurda falan akıyor . Kaş dövmesi yaptırmak istiyorum. Kaş dövmesiyle kıl tekniği aynı işlemmi ? Bazı bayanlar 1 yıl geçtikten sonra kaşların mavi bir renk aldığını söylüyor. Bu yüzden cesaret edemiyorum. Gerçekten böyle bir durum söz konusumu ? Kaşına dövme ve kıl tekniği yaptıranlar yorum yaparsa sevinirim.

8. sudecimcanim

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kaşımı yaptıralı 2 aydan fazla oldu. Sonucu yazacağımı söylemiştim biraz geç oldu kusura bakmayın. İlk ayın sonunda kıl tekniği yapılmış kaşlarım için randevu alıp ikinci seans için tekrar Bien studio'ya gittim. Tamda Aykut bey'in söylediği gibi bazı tutmayan küçük boşluklar oluştu ve rengi açıldı. Aykut bey bunların doğal olduğunu ve ilk seansın birazda gözlem amaçlı olduğunu kaşın asıl ikinci seansta oturacağını söyledi ve rötuş işlemini yaptı. Şu anda rötuş işleminin üzerinden yaklaşık 45 gün geçti. Pigment cilde oturduğunda üzerini ince bir deri tabakası kapladığından daha pastel, soft bir renge bürünüyor. İlk yapıldığındaki koyuluğun üçte biri gidiyor buda işlemin daha doğal görünmesini sağlıyor. Kısacası şunu anladım ki sonuç için ikinci seansın bitmesini beklemeniz gerekiyor açıkçası sabırlı olmayanlar bu işlemi hiç yaptırmasın.
    Buradan Bien beauty studio çalışanlarına Başta Aykut Özhan'a titizliği ve sabrından dolayı ve Serap hanıma güleryüzü ve ilgileri için teşekkür ederim. Sanırım yakında ikinci şubelerini açıyorlarmış şimdiden hayırlı olsun diyorum. Sorularınız olursa buradan cevaplayabilirim bu arada kıl tekniği yaptırırken microblading ile mi yapıyorsunuz diye sormayı unutmayın en doğal duran yöntem bu.

*BEYZA* bunu beğendi.
  9. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba yorumunuz için teşekkür ederiz . Kaşınızın resmini paylaşabilirmisiniz mümkünse ?

10. sudecimcanim

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba rica ederim Beyza hanım ikinci seans çıkışı resmi paylaşıyorum.. < Konu Resmi..>

*BEYZA* bunu beğendi.
  11. sudecimcanim

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    *BEYZA* bunu beğendi.
  12. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Resim paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Gerçekten tek kelimeyle mükemmel olmuş. Yapay durmuyor ,kıl tekniğini tercih etmekle isabetli karar almışsınız, sağlıkla kullanın.

sudecimcanim bunu beğendi.
  13. liya

liya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    sude bende çok beğendim kaşlarını gerçekten çok doğal olmuş kıl tekniği kaş köntürü çok doğal duruyor kaşlar bana göre yüzün ifadesi ve görüntüsü için büyük önem taşıyor güzel şekilli kaşlar bile kişiyi daha genç gösteriyor hayırlı olsun kaşlarınız kesinlikle en doğru kararı vermişsiniz;)

sudecimcanim bunu beğendi.
Kıl Tekniği İle Yapılan Kaş Şekilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaş şekilleri!

kaş şekilleri!

kaş şekilleri kaş stilleri stili resimli şekilleri modelleri resimleri Gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek için aşağıdaki gibi kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmalısınız. Kavisli ve yay biçiminde kaş kadını seksi, çekici ve alımlı gösterir. Yüzünüze ve...
  2. Kaşlarınıza Doğru Şekil Verin

Kaşlarınıza Doğru Şekil Verin

Makyajınızın başarılı olması için doğru kaş şeklini bulmanız gerekiyor. Makyajınızın başarılı olması için doğru kaş şeklini bulmanız gerekiyor. Aksi takdirde gözleriniz yeterince belirginleşmez ve başarılı sonuçlar alamazsınız. Gözler, kadınların yüzünde ilk dikkat çeken noktadır. Kaşlar ise gözleri çerçeveler ve belirginleştirir. Kaşlar, belirgin olmazsa gözlerin anlamı kalmaz....
  3. Siyah opal tekniği ile yapılan dekoratif sandık.

Siyah opal tekniği ile yapılan dekoratif sandık.

ahşap sandık süsleme sandık süsleme modelleri dekoratif boyama boyama modelleri Hobilere meraklıysanız ve merakınız özellikle ahşap mobilya süslemesiyse sizlere salonuzun yada evinizin bir köşesine aksesuar olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz çok hoş siyah opal tekniğiyle süslenmiş ahşap sandık modelini ayrıca yapılışını paylaşıyorum Malzemeler Siyah ahşap boyası Koyu yeşil ahşap boyası...
  4. Kaş Şekilleri

Kaş Şekilleri

kaş şekilleri kaş modelleri Hekesin kaş şekli, gürlüğü ve yapısı farklıdır melekler. Kaşlarınızı almayı düşünürken dikkat etmeniz gereken en önemli şey bu işe erken yaşta başlamamaktır. Çünkü kaş küsebilir ve aynı yerden daha sonra çıkmayabilir. Bu işi bir bilene bırakmak ve uygun yaşta yüzünüze giden bir şekilde abartmadan düzene sokmak en iyisidir. Bu yazımızda sizlere kaş şekillerinden ve...

Sayfayı Paylaş