1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kılçık saç örgüsü kılçık saç örgüsü nasıl örülür örgü modeli örgü modelleri nasıl yapılır kılçık saç örgüsü, saç modeli, nasıl örülür, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili Melekler,
    Kılçık saç örgüsü modelini bilmeyenler için öğretici bir video ekliyorum..Buyrun..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence çok güzel bir saç modeli

Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

takı modelleri ve yapılışları kolye modelleri ve yapılışları saç örgü video takı yapılışı uzun kolye Kendi takı tasarımını yapmaya meraklı olan tüm hanımlar için çok şık saç örgüsünden yapılmış kolye modelini ayrıca kolyemizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum Şıklığınızı tamamlamada aksesuarların etkisi çok önemli. Basit bir kıyafeti uygun bir aksesuarla son derece şık hale getirebilirsiniz....
  2. Cornrow (Ters Balıksırtı) Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Cornrow (Ters Balıksırtı) Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

ikili balık sırtı nasıl örülür ters balık sırtı nasıl örülür cornrow yapılır ters örgü tekniği video cornrow saç örgüsü, saç örgüsü teknikleri, zenci saç örgüleri, ters balıksırtı, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Çocukluğumuzda annelerimize yaşımız ilerlediğinde kuaförlere çeşitli şekillerde saç ördürürüz.Şimdi videoda izleyeceğiniz model,genelde...
  3. Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

şelale saç örgüsü şelale saç örgüsü, çeşitleri, modelleri, nasıl yapılır, örgü şekilleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, İnternetten saç örgüsü şekillerini incelerken bu modeli buldu.Çok hoş görünüyordu ve sizlerle paylaşmak istedim.Buyrun...:D http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=related
  4. Kılçık Saç Örgüsü Nasıl Yapılıyor Hep Birlikte Öğrenelim

Kılçık Saç Örgüsü Nasıl Yapılıyor Hep Birlikte Öğrenelim

Bu konumuz; kılçık saç örgüsü ve yapılışı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saç örgüsü artık gündelik hayattan çıktı, gece davetlerine kadar geldi dayandı. Artık gayet şık kıyafetler içinde de olsak zarif örgü modellerini barındıran nice saç modelini gecelerde görebiliyoruz. Okul yıllarından itibaren kolaylıkla ve severek uyguladığımız saç örgü modelleri içinde kılçık saç...
  5. Balerin topuzu modelleri ve videolu yapılışı

Balerin topuzu modelleri ve videolu yapılışı

Topuz modelleri arasından sizlere bu konumuz da günlük ve özel günler de rahatlıkla tercih edebileceğiniz balerin topuzu saç modelleri ile ilgili görsel örnekler ile birlikte balerin topuzunun videolu yapılışını paylaşıyoruz. Balerin topuzu son yıllar da bayanlar tarafından en çok tercih edilen topuz modelleri arasın da yer alıyor..Balerin olanları bilirsiniz saçları gösteri esnasın da her...

Sayfayı Paylaş