1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kilo alamama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kilo alamıyorum lütfen bana kısa sürede kilo aldırabilecek ürünleri söyleyin

kilo alamama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alman Pastası yani alaman pastası kızlar

Alman Pastası yani alaman pastası kızlar

Alman Pastası alman pastası filmi Alman Pastası Kek için : 1 Paket pandispanya unu 3 Adet yumurta 4 çorba kaşığı su Kreması için : 2 Su bardağı süt 1 Adet yumurta sarısı 3 Çorba kaşığı un 1 Çay bardağı pudra şekeri 1 Çorba kaşığı margarin Hazırlanışı 1 paket pandispanya ununa 3 adet yumurta ve 4 çorba kaşığı su ilave edin. Mikserle 1 dakika yavaş, 4 dakika hızlı devirde çırpın....
  2. Kadınların Satın Alamadan Yapamadıkları Ürünler

Kadınların Satın Alamadan Yapamadıkları Ürünler

Çoğu kadın dışarı çıktığında ihtiyacı olmasa da alışveriş yapar, eve mutlaka ufak ya da büyük bir paketle döner. Kadınlar ihtiyaç olmasa da almadan yapamadıkları şeylerin aksesuarların başında neler geliyor, merak ediyor musunuz? iVillage Türkiye olarak kadınlara sorduk; "İhtiyacınız olmasa da aldığınız aksesuar?" nedir? Anketimize katılan 86.763 katılımcımızdan yüzde 30.2'si...
  3. kilo almalıyım

kilo almalıyım

kilo almalıyım hamileyim kilo alamıyorum almaliyim 6 aylık hamile kaç almalı 2 hafta ıcınde en az 2-3 kilo almam lazım ne kadar yesemde alamıyorum onerebılcegınız birşeyler varmı acaba :(
  4. kilolar

kilolar

merhaba melekler ben yeni üyeyim benim derdimde doğundan sonra aldığım kilolarımı veremiyorum varmı benle aynı dertte olan
  5. Kilo Avcilari

Kilo Avcilari

Merhaba arkadaslar, kilo avina cikmak isteyen hanimlar var mi? bir süredir diyet yapiyorum zaman zaman dikkatim dagiliyor ve basa sariyorum düzenli bir diyet ve spor yapmak icin birbirimize ihtiyacimiz var.. Benimle ciddi duzenli bir sekilde diyet yapmak isteyen arkadaslarimi bekliyorum söyle kurallarimiz olabilir *haftanin bir gunu kilo bildirimi yapicaz *günlük Menü ve sporlarmizi...

Sayfayı Paylaş