Kilo Aldıran 9 Diyet Yalanı

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kilo Aldıran 9 Diyet Yalanı
kilo aldıran diyet kilo aldırıcı diyet listesi aldırıcı aldıran listesi 9 dıyet yalanı
Yalaaan külli yalan hani diyetteydik, diyet yapamıyor muyuz. Acaba hangi yalanların arkasına saklanıyoruz :)Pinokyo yalan söylediği zaman, burnu uzadı. Diyetiniz ile ilgili kendinize yalan söylediğinizde, bu sizin burnunuzu uzatmayacak ancak bedeninizi genişletecek.

1. Yemeyi hak ettim
Kendi kendini sabotaj etmenin klasik bir örneğidir. Tam olarak, neyi hak ediyorsunuz? Biten bir ilerlemeyi? Daha kalın baldırları mı? Yiyeceklerle kendi kendine meditasyon, her zaman perişan bir duygubırakan, öğrenilen bir davranıştır. Bunun yerine iyi bir antremanda veya yeni koşu çorabı gibi şımartıcı şeyler gibi yiyeceksiz mükafat sistemi oluşturun. Yiyecek yatıştırmaları duyularını derece derece değiştirme üzerinde yoğunlaşın. Uyuşukluk etkisi kısa sürelidir fakat sonuçları üzücü bir şekilde sürüp gider.

2. Sabah kahvaltılarını atlayarak kalorimi korudum
Atlanan sabah kahvaltıları, metabolizmanızı düşürür ve bu da yediğiniz bir sonraki öğünde daha çok yersiniz. Sağlıklı bir sabah kahvaltısını atlamanız, cipsleri mideye indirme ve öğleden önce dalma serbest ruhsatını size vermez. Bazı çerezler, 1500+ kaloriye sahiptir. Düzenli olarak veya sıklıkla bunları yemek, kan şekeri seviyenizi ve kızgınlık hissinizi tutar.
3. Ufak bir yiyecek serbest!
Serbest atıştırma yanıltıcıdır. Ofiste 500 kalorilik küçük tatlı veya ekmek, pahalıya mal olur. Dahası, yiyecek serbest olduğunda, alt ortalama standartlar oluşturulması gerekir. Bayat mı? Ayıklanmış mı? Bunlara dikkat etmeden yiyorsanız yanılıyorsunuz.

4. Genellikle yiyeceği ve aşkı reddetmek zordur.
Anneniz veya arkadaşınız bir yemek sunduğu zaman, aç olmasakta o yemeği kabul etmeniz gerektiği hissine kapılırız. Bu durum eğer sıklıkla ortaya çıkıyorsa; kibarca geri çevirmenizde bir sakınca yok. Biraz kurnazlık ve incelik gerektiren durumlarda, şu an tok oluğunu ve sadece göz hakkı için bir parça tadına bakabileceğinizi ısrar ederken kabul edin. Niyetinizi belli ederseniz, pastanın koca bir dilimini silip süpürmek zorunda kalmanız ihtimalide muhtemelen azalır.

5. Mısır, sosis olmadan her şey aynı değildir.
Yeni bir alışkanlı yaratın ve kalıcı yapmak için uğraşın. Kendi patlamış mısırınızla sinemaya gidin. Birşey yemeden iki saat boyunca kalarak kendinizle gurur duyun. Yeni bir alışkanlık oluşturunca, bu alışkanlıkları davranış haline getirirsiniz ve yeni bir alışkanlık olana kadar tekrar edersiniz.
6. Süper beden olmak ve korumak
Yiyeceklar kısıtlı değildir. Yarım porsiyonun tam fiyatını ödüyorsanız; kendinize karşı doğru davranmanızdan mutlu olun. Daha az için çok ödeyin.

7. Savurganlık olmamalı
Yiyecekleri atmak kolay gelmiyor ancak mideyi çöp tenekesi olarak kullanan çok kişi var. Tadı güzel olmamasına rağmen kaç çikolata ve çerez yediniz? Doymanıza rağmen tabağınızdaki yemeği kaç kere bitirdiniz?Aşırı yemek, kalan yiyecekleri atmak gibi müsrifliktir.

8. Her parti bahaneniz olmasın
Her bir araya gelme yemek yemek için bir bahane midir? Yiyecek yakıttır, parti hilesi değil. Yiyecek veren kimseden ziyade konuşmalara ve arkadaşlıklara odaklanın. Belki bu ortamda bir yastıkta yaşlanacağınız biriyle tanışabilirsiniz.

9. Bir kereden bir şey olmaz. Şeytan ayrıntılarda gizlidir. Bir günde 100 kalori, bir yılda ek 10 kg'a dönüşür. Bahaneler üzerine çaılşmaları denemek yerine, enerjinizi test etmeye yöneltin, sadece bir kere tatmak duygularınızı bastırmasada ucunda zayıf kalmak ödülünüzdür.

10. Doğru yemek yemek çok komplike ve çok pahalıdır.
Özellikle tembel hissettiğimizde, bu küçük palavra, bir torba cipse karşı bir elmanın ve yoğurtun maliyetini ağırlaştırana kadar, makul görünür. Ucuz kararlar sonucu olarak yağ artışını eritmede diğer bir eğitim sezonunu için ihtiyaçları çıkararak ne kadar para biriktirirsiniz. En sevdiğiniz ucuz 20 yiyeceğin listesini yapın ve tutumlu hissettiğinizde bu listeyi kullanın.
 

Benzer İçerikler

Üst