Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.105
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  Kilo Aldıran 9 Diyet Yalanı

  Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  kilo aldıran diyet kilo aldırıcı diyet listesi aldırıcı aldıran listesi 9 dıyet yalanı Yalaaan külli yalan hani diyetteydik, diyet yapamıyor muyuz. Acaba hangi yalanların arkasına saklanıyoruz :)
  [​IMG]

  [​IMG]
  Pinokyo yalan söylediği zaman, burnu uzadı. Diyetiniz ile ilgili kendinize yalan söylediğinizde, bu sizin burnunuzu uzatmayacak ancak bedeninizi genişletecek.

  1. Yemeyi hak ettim
  Kendi kendini sabotaj etmenin klasik bir örneğidir. Tam olarak, neyi hak ediyorsunuz? Biten bir ilerlemeyi? Daha kalın baldırları mı? Yiyeceklerle kendi kendine meditasyon, her zaman perişan bir duygubırakan, öğrenilen bir davranıştır. Bunun yerine iyi bir antremanda veya yeni koşu çorabı gibi şımartıcı şeyler gibi yiyeceksiz mükafat sistemi oluşturun. Yiyecek yatıştırmaları duyularını derece derece değiştirme üzerinde yoğunlaşın. Uyuşukluk etkisi kısa sürelidir fakat sonuçları üzücü bir şekilde sürüp gider.

  2. Sabah kahvaltılarını atlayarak kalorimi korudum
  Atlanan sabah kahvaltıları, metabolizmanızı düşürür ve bu da yediğiniz bir sonraki öğünde daha çok yersiniz. Sağlıklı bir sabah kahvaltısını atlamanız, cipsleri mideye indirme ve öğleden önce dalma serbest ruhsatını size vermez. Bazı çerezler, 1500+ kaloriye sahiptir. Düzenli olarak veya sıklıkla bunları yemek, kan şekeri seviyenizi ve kızgınlık hissinizi tutar.
  3. Ufak bir yiyecek serbest!
  Serbest atıştırma yanıltıcıdır. Ofiste 500 kalorilik küçük tatlı veya ekmek, pahalıya mal olur. Dahası, yiyecek serbest olduğunda, alt ortalama standartlar oluşturulması gerekir. Bayat mı? Ayıklanmış mı? Bunlara dikkat etmeden yiyorsanız yanılıyorsunuz.

  4. Genellikle yiyeceği ve aşkı reddetmek zordur.
  Anneniz veya arkadaşınız bir yemek sunduğu zaman, aç olmasakta o yemeği kabul etmeniz gerektiği hissine kapılırız. Bu durum eğer sıklıkla ortaya çıkıyorsa; kibarca geri çevirmenizde bir sakınca yok. Biraz kurnazlık ve incelik gerektiren durumlarda, şu an tok oluğunu ve sadece göz hakkı için bir parça tadına bakabileceğinizi ısrar ederken kabul edin. Niyetinizi belli ederseniz, pastanın koca bir dilimini silip süpürmek zorunda kalmanız ihtimalide muhtemelen azalır.

  5. Mısır, sosis olmadan her şey aynı değildir.
  Yeni bir alışkanlı yaratın ve kalıcı yapmak için uğraşın. Kendi patlamış mısırınızla sinemaya gidin. Birşey yemeden iki saat boyunca kalarak kendinizle gurur duyun. Yeni bir alışkanlık oluşturunca, bu alışkanlıkları davranış haline getirirsiniz ve yeni bir alışkanlık olana kadar tekrar edersiniz.
  6. Süper beden olmak ve korumak
  Yiyeceklar kısıtlı değildir. Yarım porsiyonun tam fiyatını ödüyorsanız; kendinize karşı doğru davranmanızdan mutlu olun. Daha az için çok ödeyin.

  7. Savurganlık olmamalı
  Yiyecekleri atmak kolay gelmiyor ancak mideyi çöp tenekesi olarak kullanan çok kişi var. Tadı güzel olmamasına rağmen kaç çikolata ve çerez yediniz? Doymanıza rağmen tabağınızdaki yemeği kaç kere bitirdiniz?Aşırı yemek, kalan yiyecekleri atmak gibi müsrifliktir.

  8. Her parti bahaneniz olmasın
  Her bir araya gelme yemek yemek için bir bahane midir? Yiyecek yakıttır, parti hilesi değil. Yiyecek veren kimseden ziyade konuşmalara ve arkadaşlıklara odaklanın. Belki bu ortamda bir yastıkta yaşlanacağınız biriyle tanışabilirsiniz.

  9. Bir kereden bir şey olmaz. Şeytan ayrıntılarda gizlidir. Bir günde 100 kalori, bir yılda ek 10 kg'a dönüşür. Bahaneler üzerine çaılşmaları denemek yerine, enerjinizi test etmeye yöneltin, sadece bir kere tatmak duygularınızı bastırmasada ucunda zayıf kalmak ödülünüzdür.

  10. Doğru yemek yemek çok komplike ve çok pahalıdır.
  Özellikle tembel hissettiğimizde, bu küçük palavra, bir torba cipse karşı bir elmanın ve yoğurtun maliyetini ağırlaştırana kadar, makul görünür. Ucuz kararlar sonucu olarak yağ artışını eritmede diğer bir eğitim sezonunu için ihtiyaçları çıkararak ne kadar para biriktirirsiniz. En sevdiğiniz ucuz 20 yiyeceğin listesini yapın ve tutumlu hissettiğinizde bu listeyi kullanın.
   
Kilo Aldıran 9 Diyet Yalanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kilo aldıran nedenler

  kilo aldıran nedenler

  bebeklere kilo aldıran besinler bebeklere kilo aldıran yiyecekler bebeğe besinler nasıl aldırılır bebeğe yiyecekler Şişmanlık için birçok neden gösterilmekte; kişilere göre az ya da çok rolü olan bu nedenler ise hayatımızı bazen dayanılmaz kılabiliyor. Kilo aldıran suçluların başında ilk sırayı tabii ki fazla besin tüketimi alıyor. Hareketsizlik, yaş, psikolojik faktörler, az su içimi,...
 2. Kilo aldıran suçlular

  Kilo aldıran suçlular

  Şişmanlık için birçok neden gösterilmekte; kişilere göre az ya da çok rolü olan bu nedenler ise hayatımızı bazen dayanılmaz kılabiliyor. Kilo aldıran suçluların başında ilk sırayı tabii ki fazla besin tüketimi alıyor. Hareketsizlik, yaş, psikolojik faktörler, az su içimi, hamilelik dönemi ise diğer etkenlerden sadece birkaçı… Hareketsizlik Endüstrinin makineleşmesi, evlerde mekanik araçların...
 3. Kilo Aldıran Öneriler

  Kilo Aldıran Öneriler

  kilo, nasıl alınır, dengeli beslenme, alışkanlıklar, kilo aldıran öneriler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. kimi fazla kilolarından şikayet edip diyet yaparken kimide zayıflıktan şikayet edip kilo almak ister meleklerim. bu yazımızda sizlere kilo almak için 10 öneri sunuyoruz. Diyetisyen Güneş Aksüs’den kilo almaya çalışanlara 10 öneri... Zengin bir kahvaltı ile...
 4. 9 ayda 37 kilo verdiren diyet

  9 ayda 37 kilo verdiren diyet

  Merhaba meleklerim, Kubilay beyin proğramında az önce gördüm. Yasmin Elçin isimli meleğimiz 9 ayda tam tamına 37 kilo vermiş inanıl gibi değil. Bu adam gerçekten bu işi biliyor meleklerim. Proğramda diyet menüsünü paylaştığında bizde buradan vereceğiz.
 5. Kilo Aldıran Diyet Listesi

  Kilo Aldıran Diyet Listesi

  Kilo Aldırıcı Beslenme Önerisi Kilo Almak İçin Öğün tavsiyeleri Kilo Aldırıcı Diyet Menüsü İnsanlar sadece fazla kilolarından değil, kilo alamamaktan da şikayetçi olabiliyor melekler :) Kilo almak ya da alamamak derdi olan herkese öncelikle doktora gitmelerini tavsiye ederek, elimizde bulunan örnek bir kilo alma diyetini sizlerle paylaşıyoruz :) Genelde insanlar kilolarından şikayet...

Sayfayı Paylaş