Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Kilo Almak İçin Nasıl Beslenmelisiniz?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nasıl kilo alırım, kilo almak için, kilo nasıl alınır

Eğer zayıflığınızdan şikayetçiyseniz doğru konudasınız melekler. İnanın kilo almak en az vermek kadar zor, çeken bilir, ancak imkansız değil elbette. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programına konuk olan Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak kilo almak isteyenlere bakın hangi önerilerde bulundu.

< Konu Resmi..>

Kilo almak isteyen kişilerin genelde iştahsız olduklarına dikkat çeken Koçak, gece yatmadan önce tüketilmesi gereken bir karışım tarifi verdi. Blendırdan geçirmeniz gereken bu karışımı 1 bardak sütün içine kendi sevdiğiniz bir bisküvi, bal, muz ( ya da sevdiğiniz bir başka meyve) ve tahin ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Kilo almak isteyenler için kuru meyvelerin çok önemli olduğunu belirten Koçak, kuru meyvelerin küçük hacimde yüksek enerji içerdiklerini söyledi.

Kilo Almak İçin Nasıl Beslenmelisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tunus Baklası Kilo Almak İçin Birebir:)

Tunus Baklası Kilo Almak İçin Birebir:)

tunus baklası tunus baklasının diğer adı Faydaları; 1- Kansızlığa 2-şeker hastalığına 3- pankreas rahatsızlıklarına 4- tüberküloza iyi gelir 5-kandaki şeker seviyesini düzenler 6- kilo aldırır ve güç kazandırır. Kullanımı; Çorbası yapılıp sabahları aç karna içilir. Çorbasının yapılışı basittir. Sadece su ile tunus baklası tozu haşlanır. Yarım saat pişirilir ve limon, tuz, karabiber falan...
  2. Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Kilo Aldıran Yiyeceklerin en başında şeker içeren yiyecekler gelir. Un içeren yiyecekler ve yağlı yiyecekler kilo aldıran yiyeceklerdir. Çünkü enerjileri çok fazladır. 1 gr glikoz 4 kalori verir 1 gr yağda 9 kalori verir. Özellikle yağlı yiyecekler daha fazla kilo aldırır. Ama sağlıklı şişmanlamak istiyorsak, sağlıklı kilo almak istiyorsak tabiki beslenmemizi dengeli sürdürmek gerekir. Neler...
  3. Kilo almak için ne yapmalıyım?

Kilo almak için ne yapmalıyım?

Herkesin sorunu fazla kilolarından kurtulmak ve zayıflamak değil. Toplumun hatırı sayılır bir bölümü ise zayıflıktan şikayetçi ve kilo almak için ne yapılabilir bunu araştırıyor. Elbette bir ayda 10 kilo almak hedefi biraz iddialı bir hedef ancak iddialı olmanın hiç bir sakıncası olmaz. Tam aksine hedefi ne kadar yüksekte tutarsak hedefe ulaşmak için motivasyon ve konsantrasyonumuz o denli...
  4. Kilo almak için nasıl beslenmeliyim?

Kilo almak için nasıl beslenmeliyim?

Herkesin sorunu fazla kilolarından kurtulmak ve zayıflamak değil. Toplumun hatırı sayılır bir bölümü ise zayıflıktan şikayetçi ve kilo almak için ne yapılabilir bunu araştırıyor. Elbette bir ayda 10 kilo almak hedefi biraz iddialı bir hedef ancak iddialı olmanın hiç bir sakıncası olmaz. Tam aksine hedefi ne kadar yüksekte tutarsak hedefe ulaşmak için motivasyon ve konsantrasyonumuz o denli...
  5. Kilo almak istiyorum, yardım lütfen...

Kilo almak istiyorum, yardım lütfen...

17 yaşındayım 42 kiloyum kilo almak istiyorum ama bir türlü alamıyorum ne yapmam gerekiyor?

Sayfayı Paylaş