Etiketler:
  1. zayıf melek

zayıf melek Forum Okuru

kilo almak istiyorum

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında zayıf melek tarafından paylaşıldı.

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi

kilo almak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo almak istiyorummmmm..

Kilo almak istiyorummmmm..

Herkes kilo vermek isterken ben kilo almak istiyorum.. :D Boyuma göre 56 kilo olmam lazım, ben yıllardır 50 kilodayım.. :( Ayrıca kemikli bir yapım var.. 50 kiloyum ama gören 45 falan sanıyor.. Ne yersem yiyim.. ı ıh olmuyor.. :uhu: Kansızlık problemim de yok.. Ara ara iştahsızlığım oluyor ama iştahım açılınca da tek öğünde 3 tabak yemek yediğim oluyor.. Anlamadım gitti... Melekler, var mı...
  2. kilo almak istiyorummm :(

kilo almak istiyorummm :(

Arkadaşlar ya nolur bana akıl verin kafayı yemek üzereyim 23 yaşındayım ve 48 kiloyum bundan 2 hafta önce kadar eşimin tavsiyesiyle araştırmış bıldırcın yumurtasıyla süt içiyorum balla karıştırıp toplam 45 kiloydum 48 oldum 3 kilo aldım yani ama benim moralimi bozan çok yemek yerim aşırı derecede ve eşim bazen yavaş ye benide yicen der :) bukadar yememe ragmen neden alamıyorum da bıldırcı...
  3. Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

Angelina Jolie Kilo Almak İstiyor

angelina jolie brad pitt angelina jolie haberleri angelina jolie evleniyor Dünyaca ünlü çift Angelina Jolie- Brad Pitt nihayet bu yaz dünyaevine girmeye hazırlanıyorlar melekler :) Çiftin şimdiden düğün telaşı başladı bile. Detaylar şöyle; Oyuncu Brad Pitt ile bu yaz evlenmeye hazırlanan ünlü yıldız Angelina Jolie, düğünden önce kilo almak istiyor. Jolie, düğün elbisesinde vücudunun daha...
  4. kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

kilo almak istiyorum bir türlü alamıyorum

Herkes fazlalıklardan şikayetçi ben de zayıflıktan.Bir türlü kilo alamıyorum ne yapmam lazım :(
  5. Kilo almak istiyorum, yardım lütfen...

Kilo almak istiyorum, yardım lütfen...

17 yaşındayım 42 kiloyum kilo almak istiyorum ama bir türlü alamıyorum ne yapmam gerekiyor?

Sayfayı Paylaş