Etiketler:
  1. bsrabkrhn

bsrabkrhn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kilolu olmak hamile kalmayı engllermi

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında bsrabkrhn tarafından paylaşıldı.

kızlar sizce kilolu olmak hamıle kalmayı etkıler mı

2. *Lena*

*Lena* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    engeller canım :)

kilolu olmak hamile kalmayı engllermi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilolu hamile kalanlar buraya

Kilolu hamile kalanlar buraya

kilolu olmak kilolu hamile kaldım Kilolu hamile kalan arkadaşlar kaç kilo ile hamile kaldınız?
  2. Düşük kilolu hamileler dikkat!

Düşük kilolu hamileler dikkat!

İdeal kilo Hamilelikte ne kadar kilo alınmalı merhaba kızlar birçok kişi ideal kilosuna ulaşmadan hamile kalıyor daha sonra o kiloları vermek tam işkence oluyor Gerçi dengeli beslenerek ve emzirerek kilo vermek çok kolay Peki düşük kilo ile hamile kalanları neler bekliyor Çoğu kadın gebeliğinin erken dönemlerinde sabah bulantılarından şikâyet eder. Yalnızca çok az bir kısımda bu durum...
  3. Hamile kalma olasılığı?

Hamile kalma olasılığı?

Regl döneminden önce ilişkiye girdim ve 2 gün sonra regl oldum hamile kalma olasılığı var mıdır acaba? Hap kullanmam gerekli mi?
  4. Hamile kalmaya hazırmısınız?

Hamile kalmaya hazırmısınız?

Özellikle eşlerin her ikisinin de çalıştığı ailelerde bebeğin bakımı ve duygusal ihtiyaçlarının da karşılanması gerektiği göz önüne alınarak planlama yapılmalıdır.Bu arada en önemli konulardan biri de anne ve baba adaylarının psikolojik açıdan tam anlamı ile hazır olmaları, herhangi bir psikolojik rahatsızlık nedeni ile tedavi görüyor olmamalarıdır.Depresyon çağımızın oldukça sık rastlanan bir...
  5. Hamile kalmam mümkünmü

Hamile kalmam mümkünmü

Erkek arkadaşım sırtıma boşaldı. Ben anında ayaklandim hemen ıslak mendille arkamı sildik. Sonra ben de yine bişey olmasın diye kalcamin arasını ıslak mendille sildim. Sonra vajinami da sildim. Altımda iç camasirim vardı vajinama çıplak bisekilde sürtünme elleme gibi bişey olmadı. Vajinama gelmediğini düşünüyorum ama yine de korkuyorum. Hamilelik riskim var mıdır? Cinsel konularda tecrübesiz...

Sayfayı Paylaş