Etiketler:
  1. ozici

ozici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

KILOLU OLMAKTAN SIKILDIM VE SAGLIGIM ICIN KORKUYORUM_yardim istiyorum

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında ozici tarafından paylaşıldı.

selam yardiminiza ihtiyacim var 98 kiloyum ve 33 yasindayim ve artik zayif insanlar ozeniyorum :(:( yani sagligim icinde korkuyorum ve bu sabah diyete baslamaya karar verdim. ama acil destege ihtiyacim var. yeni evliyim kocamin benim kilolarimla hicbir sikintisi yok ama ben daha fit olmak istiyorum

KILOLU OLMAKTAN SIKILDIM VE SAGLIGIM ICIN KORKUYORUM_yardim istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bembeyaz olmaktan sıkıldım ya ben

bembeyaz olmaktan sıkıldım ya ben

yaz boyu çalışıyorum ve sahil kentte yasamama ragmen söyle yanada denk güneşlenemiyorum bronzlastırıcı krem kullanan yada işte yaradıgını bilen var mı solaryuma girmek istem,yorum zararlarından korkuma krem yada solaryum önerir misiniz arkadaslarr :)
  2. hamiş olmak istiyorum

hamiş olmak istiyorum

merhaba ,ben uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum ama artık aranıza katılma gereği duydum.. Benım adetime 5 gün var.fakat son üç gündür leke geliyor,adet kanaması değil bu kesin ama sizce nedendir.İdrar yolu iltihabından falan kanama olurmu sizce? Kafam çok karıştı bana akıl verirmisiniz..
  3. mod olmak istiyorum

mod olmak istiyorum

merhaba ben mod olmak için baş vuruda bulunmak sizin içinde uygun olursa mod olmak istiyorum. Saygılarımla.:D
  4. Anne olmak istiyorum !

Anne olmak istiyorum !

Sevgili meleklerim; bu başlığı görünce içi burkularak konuyu açan , anne olma hasretindeki meleklerim için bu konu.Buyurun meleklerim; Anne olmak istiyorum ! Artık sizde anne olmak istiyorsunuz. Adetleri düzenli olan bir kadında gebelik için en uygun zaman, adet gördüğünün ilk gününden itibaren 11 ila 17′nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalma...
  5. Evlilikte Mutlu Olmak İstiyorsanız Eşinizle Konuşun ve Dinleyin......

Evlilikte Mutlu Olmak İstiyorsanız Eşinizle Konuşun ve Dinleyin......

Eşler Arası Uyum Nasıl Olur Eşler Arasında ki İletişim Evlilik bence karşılıklı özveri isteyen bir meseledir. Onun içinde karşılıklı olarak haklara saygı duymak eşinizle birlikte konuşmak dertleşmek en önemlisi de onun kararlarına saygı gösterip onu dinlemektir...Ve ayrıca evlilikte karşılıklı güven de cok önemlidir...Evliliğin temel taşları bunların üzerine oturur bence...Şimdi bakalım...

Sayfayı Paylaş