Kiloluyum ama ekmek yemeden karnım doymuyor

M

melosxxx

Forum Okuru
Kiloluyum ama ekmek yemeden karnım doymuyor
Kiloluyum ama ekmek yemeden karnım doymuyor kadınlar kulübü

merhaba dostlar 23 kilo fazlam var bu güne kadar bisürü diyet yaptım ama kilo veriyorum sonra yine alıyorum çünkü ekmek yemeden karnım doymuyor ekmeksiz de yemek bana hep eksik geliyor aç hissediyorum. Ekmeği azaltayım diyorum o da olmuyor ipin ucunu kaçırınca gidiyor kepekli ekmeğe başladım onunda tadı tuzu yok sevmiyorum ekmek beni öldürecek yaaa ekmeksiz yemekyiyenlere imreniyorum vallaaa ne yapayım ne tavsiye edersiniz

Ya malesef öyle ekmek yemeden bende doyamıyordum vallahi billahi kilo sıkıntım almış başını gitmişti geçen yıl mart ayında Dr Erdal Cücükte Mide operasyonu geçirdim şimdi normal kilomdayım istesem de yiyemiyorum. Ben de yıllar yıllar boyu kilo vermeye çalıştım ama gelin görün ki makarnayı bile ekmekle yiyordum şimdi çok rahatım her şey düzeldi. Hatta inanılır gibi değil ama tansiyonum bile normal haline döndü.

Yani ipin ucunu bende kaçırıyordum ve ekmek yemeyince de karnım doymuyordu artık yiyemiyorum. Yani eğer belirli oranda kilonun üstünde iseniz bu mide ameliyatını ya da mide botoxunu değerlendirin derim size tabi spor vs yapamıyorsanız ya da benim gibi d iyetisyene gittiğiniz halde sonuç alamadı iseniz değerlendirebilirsiniz

Geri