Kim 4 kilo aşure yedi melekler

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Kim 4 kilo aşure yedi melekler
şok flaşş meleklerrrrr sitemizde bir üyee aşure diye diyee herkesin başını yedii ağladı zırıldadııııı ve bi gün gelip kızlarrrrrr 4 kilo aşuraaa yidim dediiii:abo:
herkess hönkkk zonkkkk oldu :S şoke girdiiiii

pekii kimdu bu 4 kilo aşure yiyen ve cırcır olup mide barsaakk hertürlü sakatatını bozan melekkk

azzz sonraaaaaaaaaa M.M magazindeee bizden ayrılmayın anajım:789:

bu aşuraa kazanını da ona hedaye ediyorumm

Kısa zamanda hızlı kilo verme hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kilo almak için nasıl beslenmeliyim ? Kilo almak için nasıl beslenmeliyim ?
Kilo, sağlıklı ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürebilmeniz için önemli bir faktördür. Bireylerin çoğu kilo kaybetmekte zorlanıyor olsa da, kilo almayı tercih eden seçilmiş bir grup kadın ve erkek var. Fazla kilolu olmanın sağlıksız olduğu...
Tüm Sağlık Konuları 1
Diyet yapmama rağmen neden kilo veremiyorum ? Diyet yapmama rağmen neden kilo veremiyorum ?
Bazen insanlar diyet yapabilir ve egzersiz yapabilir, kalorilerini takip edebilir ve her şeyi doğru yapabilirler ama yine de kilo vermezler . Kilo verme hedefleri hayal kırıklığı yaratabilir.Hormonlar kadının hayatında çok önemli bir...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 1
Patates suyu ile kilo verenler Patates suyu ile kilo verenler
patates suyu ile zayıflama, patates suyu ile zayıflayanlar, patates suyu zayıflatırmı, zayıflamak için patates suyu ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Malum yaz geldi ve bir kış boyunca alınan kilolar, deniz ve havuz mevsiminin de...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 0
Diyetteyim kısır yesem olur mu? Diyetteyim kısır yesem olur mu?
diyet yapanlar kısır yiyebilirmi, kısır kilo aldırırmı, kısır kaç kalori, diyette kısır yenirmi, kısırın faydaları nelerdir ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kısır bizim yemek kültürümüz de bambaşka bir yere sahiptir. Her yaştan...
Kısa zamanda hızlı kilo verme Kısa zamanda hızlı kilo verme
Karın ve göbek bölgesindeki yağlanmadan bir çok insan müzdariptir. Kilo almaya başlayınca en fazla yağlanan bölge karındır. Karın bölgesinin yağlanması sadece görünüm açısın dan sorun değil aynı zaman da sağlık açısından da problemdir...