Kim 4 kilo aşure yedi melekler

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
Kim 4 kilo aşure yedi melekler
şok flaşş meleklerrrrr sitemizde bir üyee aşure diye diyee herkesin başını yedii ağladı zırıldadııııı ve bi gün gelip kızlarrrrrr 4 kilo aşuraaa yidim dediiii:abo:
herkess hönkkk zonkkkk oldu :S şoke girdiiiii

pekii kimdu bu 4 kilo aşure yiyen ve cırcır olup mide barsaakk hertürlü sakatatını bozan melekkk

azzz sonraaaaaaaaaa M.M magazindeee bizden ayrılmayın anajım:789:

bu aşuraa kazanını da ona hedaye ediyorumm

< Konu Resmi..>

Ücretsiz İdeal Kilo Hesaplama Aracı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kısa zamanda hızlı kilo verme Kısa zamanda hızlı kilo verme
Karın ve göbek bölgesindeki yağlanmadan bir çok insan müzdariptir. Kilo almaya başlayınca en fazla yağlanan bölge karındır. Karın bölgesinin yağlanması sadece görünüm açısın dan sorun değil aynı zaman da sağlık açısından da problemdir...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 1
Doğum sonrası kilo verme Doğum sonrası kilo verme
Doğum sonrası kadınlar bir an önce gebelik boyunca aldığı kilolardan kurtulmak ister. Özellikle emziren annelerin bu konuda dikkatli olması gerektiğini vurgulayalım. Gıda kısıtlması bebeğiniz için yetersiz beslenmeye neden olabilir. Bu...
Doğum ve Doğum Çeşitleri 1
Mefkuremin melekleri zayıfliyor ( Zayıflamak İstiyorum Ne Yapmalıyım ) Mefkuremin melekleri zayıfliyor ( Zayıflamak İstiyorum Ne Yapmalıyım )
Sultanlar zayıflıyor adım adım yola koyulduk biz bu işe gönül verdik işte kurallarimiz ailemize hoşgeldin sevgili kaderdaşım Burada...
Diyet Grupları 173
Basen ve kalça eritmek için tüyolar Basen ve kalça eritmek için tüyolar
Hayatınızı kontrol etmeye hazır mısınız? En yeni diyetleri ve fitness trendlerini denediyseniz ancak sağlıklı kilo verme hedeflerinize ulaşmadıysanız, size yardımcı olmak için buradayız! Fazla kiloya sahip olanlar genelde fazla...
Tüm Sağlık Konuları 1
Ücretsiz İdeal Kilo Hesaplama Aracı Ücretsiz İdeal Kilo Hesaplama Aracı
Ücretsiz İdeal Kilo Hesaplama Aracı İdeal kilo, kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değeridir. İdeal kilosuna...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 0