Kiminle evleneceksiniz Kiminle evleneceğim duası testi burada kızlar

korkutucu bir şey işe yarıyomu

Slm bende size korkusuz bir dua yapmaniz icin bir onerim var . Berter braow in 100 soruda diye bir kitabi vardir.bir anadolu gelenegidir folklor .orda turkce bir dua vardir . Aciklamali ancak bu yontemde kim oldgunu degilde belli istediniz kim varsa sole duasi ve yapilisi
Oncelikle şıh dedigimiz dua bilen ermis diyelim gercekten ama her dua bilen hoca moca olmaz orjinali budur aslinda şıh degimiz kisi bayan veya erkek vark etmez anadolu geleneginde ona da ocak denir. Ocak turkce anlami yemek veya aş yapilan yere denir buda o ermis kisinin yasadigi yer ve ailesi iste olay benden sonra basliyor.
Elimizi ocak marifetine ermis kisinin yasadigi mekana dua okunan yere yaslayarak yani elimi verdim duvara duvar oldu üç pare birinden in çıkti birinden cin çikti birinden de ismail peygamber çıkti ini yolladim ine cini yolladim çine ismail peygamberi yolladim (erkege veya kizin adi soyadi okunur)durmaya beklemeye bana gele der kalbini ferah tutar arkasina bakmadan gider bu kadar
Arkadaslar anlattigim sallama degil inanmayan varsa gitsin bulsun kitabi cok sey var o kitabin ozelligi ise anadoluda yasanan eski folklor lar yani inanclar bire bir yasana yere gidip arastirilmistir. Ornegin gece al basti anadoluda ilk nerden cikmistir bolu diyelim boluda birebir arastirilmistir. Kolay gelsin

Geri