kimm komk fıkrlar yazabilr???

GERÇEK YAŞANMIŞ :d:d

ÇOCUK ANNESİNE ANNE BANA BU PARAYI TÜMLE DER.
ANNESİDE YAVRUM SABAH OLSUN TÜMLERİM AMA KAÇ PARAN VARKİ SENİN DER.
ÇOCUK ANNE 10 2 BUÇUK LİRAM VAR DER.
ANNESİ TMM YAVRUM SONRA TÜMLERİM DER.
ÇOCUK DAYANAMAZ VE SALONA PARA TÜMLEMEYE GİDER.
SEHBADA ON MİLYON KAGIT PARA VE 2 BUCUK BOZUK PARA VARDIR.
MANTIĞA BAKIN ÇOCUK ON MILYONU ALDIKTAN SONRA KENDI PARASINDAN 2 BUCUK ALMIYOR SEHBANIN USTUNDEKI PARADAN IKI BUCUGU ALIYOR.HATTA ILK ONCE SEHBADA UC MILYON VAR SANIYORDA DIYOR SABAH ANNEM BANA 5OO VERIR BORCU OLSUN :d
ASLINDA BU OLAYI BIRAZ ANLAMAK ZOR AMA DUSUNUNCE ANLARSINIZ.:telephone:

Babaanne torununu ziyarete gider. Torunu giyinmeye üşendiği için kapıyı çıplak o...larak açar.
Babaanne : Bu ne hal kızım üstüne niye bi şey giymedin deyince
Torunu : babannecim görmüyormusun üstümde aşkın elbisesi var der.
Torunun bu cevabı babannenin hoşuna gider..
Eve gidince babanne de kocasına kapıyı çıplak olarak açar.
Kocası : Karıcım bu ne hal diye sorunca
Babaanne de : "Görmüyor musun üstümde aşkın elbisesi var" der
Kocası biraz durakladıktan sonra cevap verir :
Keşke ütüleseydin :D

Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz??? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus: Isveçli : Neyimi begenmedigini sorarim.Rus : Evi terk ederim.Fransiz : Sesimi çikarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.Italyan : Kadini vururum.Ispanyol: Kocami vururum.Yunanli : Her ikisini de vururum.Türk : Benim kocam yapmaz!

Kalabalik bir IETT otobüsünde kadının biri arkasindaki adama; -"Noolorus e habire arakamdan yüklenooorsun" der... Genç adam gayet sakin... -"Otobüs fren yapinca yani sey pardon... "der ..... Az sonra kadin yine uyarmak zorunda kalir -"e yüklenip duroorsun ..... " Genç adam yine sakin, -"Madam fren fren ... fren yapinca .... " derken kadin sözünü keser; -"İyi de o pantolunundaki sertlik noolooor ???" Bizimki yine yüzsüz yüzsüz; -"Madam maasimi yeni aldim onlar para tomari" diye yanit verir. Madam da bos durmaz ... -"e bu nasil maastir taksimden beri her frende zam gelorrrrrr''

Bakan olan görgüsüz birisi şöförüne sorar. "Şöför söyle bakalım eşekle şöför arasında ne fark vardır? " Şoför bir süre düşündükten sonra mahcup bir sekilde; "Bilemedim bakanım" diyor Bakan cevap olarak: "Eşeğe çüs diyince, şoföre ise dur diyince durur" demiş. Bunun üzerine şöför çok sinirlenmiş ama karşıdaki bakan olduğu için birşey söyleyememiş. Belirli bir süre sonra bu defa şöför bakana: "Bir soru sorabilir miyim bakanım?" der. Bakan da: "Sor bakalım" der. Şoför sorar: "Eşekle bakan arasında ne fark vardır?" Bakan bir süresonra: "Bulamadım şöför söyle bakalım" diyor. Bunun üzerine şöför de: "Vallahi bakanım ben de bulamadim...

birgün temel eczaneye gitmiş ve hemşerim tavuk varmı demiş adam beyfendi burası eczane burda tavuk olmaz demiş. temel ertesi gün birdaha gelmiş ve hemşerim burda tavuk var mı demiş adam ya sen anlamıyormusu burda tavuk olmaz burası eczane temel üçüncü gün yine gelmiş ve hemşerim yavuk var mı demiş adam ya yok tavuk demiş temel yoksa dışarı bi yazı yazsana tavuk yok diye adam temelden kurtulmak için kocaman tavuk yok diye yazı yazmış.. temel dördüncü gün gelmiş ve adama abi tavuk ne zaman gelecek demiş.....

adam yepyeni porshe'yi almış deniyormuş.bastıkça hızı artmaktaymış.100,150,200,250.... birden karşısına bir tabela çıkmış:yavaşla 50km aman her seferinde bizi bulur tam gazladık yol çalışmasına denk geldik!söylenip seri bir şekilde vites küçülttmüş 4..3.. arbanın hızı 50 km düşmüş.bir süre böyle bir tabela daha yavaşla 40 km böyle yol çalışmasıda olurmu?söylemeleriyle vitesi daha da küçültmüş. Bir süre sonra yavaşala 30 km yazılı tabela görmüş hızını 30'a düşürümüş.Artık Porshe isyan sesleri çıkartmaya başlamış. Bir tabela daha:Yavaşla 20 km.Neredeyse araba durdu.Yine bir tabela yavaşla 10 km Porshe 1'inci viteste 10 km kadar gittikten sonra bir tabela daha çıkmış. "YAVAŞLA KASABASINA HOŞGELDİNİZ"

Temel'e, ambulans soforu olarak ise basladigi ilk gun, bir hastayi evden alip hastaneye getirmesini soylerler...iki saat sonra dort hasta ile geri donen Temel, gorevlilere durumu aciklar:
-Ha bu ilk siradaki esas hastadur da.. Diger ucune ben carptum..

Geri