Kimse bir daha Acıtmicak içimi

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Kimse bir daha Acıtmicak içimi
Alışsaydım farklı olurdum inan !!!

Alışsaydım sensizliğe,daha mutlu olurdum.Ama değilim,yanıyor içim.Ve hiçbir yağmur söndüremiyor bu yangını.

Bir umut,
bekliyorum,kendi kendine sönsün diye.Ah anlayabilseydin beni..Ah anlayabilseydim seni ne kadar çok sevdiğimi.Şimdi yanan,yüreğim değil,aşk ateşi olurdu..

Vazgeçtim beklemekten,gelmeyeceksin.Ne acı bir gerçek...
Kimi koyayım yerine,kiminle avutayım kendimi?

Kimi sen sanayım da sarılayım boynuna? Kimi öpeyim? Kimin ellerinin sıcaklığını hissedeyim? Bu kadar acımasız olmamalıydın yar,böylesine duygusuz olmamalıydın.Ben seni böyle tanımamıştım çünkü.

Kocaman bir yüreğin vardı,ben o yürekte olduğum için şanslıydım !!

Çok seviyordun beni,ya da ben öyle sanırdım.Hiç bitmeyecek diye düşünürdüm,öyle ya,büyüktü bizim aşkımız.

Kimselerinkine benzemezdi,özeldi.Hayatta iyi ya da kötü ne varsa hep,birlikte paylaşacaktık,birbirimiz için yaşayacaktık.Başkalarıyla mutlu olma ihtimali aklımızdan bile geçmezdi.

Yolumuzu aşkımız aydınlanatacaktı,biz o yolda yürüyecektik hiç durmadan...

Derken,seni kendine bağlayan o yürek yok oldu birden !!
Şimdi yüreğinin yerinde bir taş var..Yoksa bu kadar vurdumduymaz olmazdın.Her giden bahanesini yaratır,her giden acımasızdır ama sana konduramıyorum bunu.Kimbilir,belki de sensiz olmayı kendime koyduramıyorumdur.

.Bu yüzdendir haykırışım..
Alışmıyor !!!

Sensizlik kabullenilecek bir şey değil.Acım büyüyor bu yüzden.Her acı geçer,biliyorum ama niye bu kadar uzun sürdü bu sefer?

Niye yarı ölü gibiyim hala? Her şeyde seni arıyorum lanet olsun!! Madem gidecektin söylemeliydin bana,sensizliğe nasıl dayanılacağını.İnsanın yüreğinin yarısını kesip atması mümkün değil ki..

Ben yapamıyorum,sen yap haydi..Son kez gel yanıma nolur,çıkar yüreğimi yerinden ve al götür nereye istersen.At bir kenara öyle kalsın..

Yok yok,kendi kendine de sönmeyecek bu yangın !!!

Ben yaşadıkça,yanmaya devam edecek içten içe.En azından bir tesellim var..

Bundan böyle hiç kimse,yeni bir yangın başlatmayacak yüreğimde,bir daha yaralayamayacak beni..

Acım o kadar derin kii...Kimse bir daha acıtamayacak içimi !.!.!.!

Cevap: Kimse bir daha Acıtmicak içimi

Yok yok,kendi kendine de sönmeyecek bu yangın !!!

Ben yaşadıkça,yanmaya devam edecek içten içe.En azından bir tesellim var..

Bundan böyle hiç kimse,yeni bir yangın başlatmayacak yüreğimde,bir daha yaralayamayacak beni..

Acım o kadar derin kii...Kimse bir daha acıtamayacak içimi !.!.!.!

denilsede yalan....zamanın insana neler getireceği hiç de bilinmiyor bitanem

Cevap: Kimse bir daha Acıtmicak içimi

Evet annem bilinmiyor..Yorum içn teşekkürler

Geri