1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kimsede olmayan gelinlik modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kimsede olmayan gelinlik modelleri istiyotum görmeme mümkünmü

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

"Kimsede olmayan gelinlik modellerini istiyorum" demişsiniz. Bizim size kimsede olmayan bir gelinlik modeli sunmamızı bekliyorsunuz, zira biz size böyle bir model sunmuş olursak şayet, o "kimse" dediğiniz kişiler biz oluruz ve size gösterdiğimiz gelinlik modeli kimsede olmamış olmaz malesef:)

Çok şık gelinlik modelleri görmek istiyorum diyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

kimsede olmayan gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Model Gelinlikler

2009 Model Gelinlikler

son model gelinlikler angel gelinlik değişik gelinlikler eski model yeni Düğün Sezonu açıldı evlenecek meleklerime değişik gelinlik modelleri
  2. Gelinlik Modeli Seçerken

Gelinlik Modeli Seçerken

Konuşulan ve unutulmayan bir gelin olabilmek için gelinliğin üzerinizde iyi durması gerekir. Bedeninize uygun gelinlik seçmek için nelere dikkat etmelisiniz acaba ? İri göğüslere çan etek Dikkati göğüslerden başka yönlere kaydırmak için değişik ayrıntılarla süslü, göğsü toplayan bir üstü olmalı. Askı bütünden yükselmeli ki göğüs boyunuzu uzatarak daha zarif görüntü oluştursun. Alt kısmı...
  3. Straplez Olmayan Gelinlik Modelleri

Straplez Olmayan Gelinlik Modelleri

straplez gelinlik modelleri gelinlik modelleri gelınlık modellerı straplez olmayan Son yıllarda bütün gelinlerde straplez gelinlikleri görmeye alıştık...Ama ben bir türlü sevemedim şu straplez gelinlikleri...Benim gibi düşünen ve staplez olmayan gelinlik modeli arayan gelinler için en güzel gelinlik modelleri :tik: Bu modeli çok beğendim ben :)...

Sayfayı Paylaş