kimyasal gebelik geçirenler ve adet

K

kübracndr

Yeni Üye
Üye
kimyasal gebelik geçirenler ve adet
merhaba ben eylülde kimyasal gebelik geçirdim sonrasında 30 eylülde kanamam oldu 1 gün sürdü ve 1 kasımda adet oldum 6 günsürdü şimdi adet olmadım ve şuan 9.gün geçti 7.günde kanda gebeliğe baktırdım ve 0,38 çıktı yani hamile değilim ve adet olmadım normalde düzenli olurum ilk defa böyle oldu sizce neden olmuş olabilir.?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar değerli üyemiz,

Özellikle kimyasal olarak yaşanılan gebeliğin ardından geçen süre içinde bakılan beta hcg değerleri yüksek çıkmaktadır. Söz konusu gebeliğinizin olmadığı kesinlikle ortada, Özellikle sonlandırılan gebelik kimyasal gebelik ve kürtaj durumlarının ardından mens tarihlerinizde kesinlikle sapla olacaktır. Önümüzdeki ay düzeleceğini düşünüyoruz.

Aramıza hoş geldiniz.
 
K

kübracndr

Yeni Üye
Üye
ama ben geçen ay normal adet oldum
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Kübra hanım öğrenmek istediğiniz hamile olup olmadığınız ise şunu söyleyebiliriz. Kesinlikle hamile değilsiniz. Çünkü kanda gebelik testi sonucunuz açık ve net olarak hamile olmadığınızı gösteriyor. Birde şunu belirteyim her adet gecikmesi gebelik değil. Adet gecikmesi bir kaç nedenden ötürü de olabiliyor. Adet gecikmesinin nedenide muayene olmadan anlaşılmaz .Test yapmışsınız negatif adet gecikmeniz için doktora görünün derim .
 
I

Ibrahiminmervesi

Forum Okuru
Erkek arkadaşımla birlikte oldum haziran ayında hgc 10 çıktı diğer gün hemen bi özel doktora gittik ultrasyondan baktı test yaptı - 05 cikti hamile değilsin dedi eresim gün yine ilk Doktora gittim taste yaptı eksi çıktı gebelik yok dedi temmuz ayında adetim 10 gun gecikti doktora gittim onceki ay kimyasal gebelik olmus bekle adetin le beraber atarsındedi adetim 10 gün geçti oldu ama öncekiler gibi değil az az geldi agustos ayındaki 10 gunude geçti hala olmadım gebelikle alakası varmı dir
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adet gecikmesi ile ilgili problem yaşamışsınız hekime görünmüşsünüz hekim gereken bilgiyi vermiş . Gebe değilsiniz.
 
Üst