1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kimyasal gebelik nedir neden olur ve bunu yaşayanlar ne yapmalı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım geçen ay ben kimyasal gebelik yaşadım. Peki kimyasal gebelik neden oluyor bunun yememizle yada içmemizle alakalı bir durumu var mı nelere dikkat etmem gerekiyor bir daha kimyasal gebelik geçirmemek için ? Bu konuda başından kimyasal gebelik geçmiş arkadaşlarımızdan tavsiye almayı çok isterim. Tşk.

Kimyasal gebelik nedir neden olur ve bunu yaşayanlar ne yapmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimyasal gebelik nedir?

Kimyasal gebelik nedir?

kimyasal gebelik kimyasal gebelik belirtileri nedir sonrası hamilelik sonrası adet Kimyasal gebelik hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sizlere aktarıyorum kimyasal gebelik nedir ve ne şekilde oluşur buyrun arkadaşlar Kimyasal gebelik, normal bir gebelik olmayıp, döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememesi ve gebeliğin sadece laboratuar tetkikleri ve gebelik...
  2. Sessiz düşük kimyasal gebelik nedir?

Sessiz düşük kimyasal gebelik nedir?

bu konu;kimyasal gebelik,kimyasal hamilelik hakkında bilgiler vermektedir Kimyasal gebelik normal bir gebelik olmayıp,döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememsi ve gebeliğin sadece gebelik testleriyle tespit edilmesidir Kimyasal gebeliği hekimler sessiz düşük olarak ta isimlendirmektedir.Kısacası döllenme olur,fakat rahim içine yerleşemez.Ve sessizce adet...
  3. Kimyasal gebelik neden olur?

Kimyasal gebelik neden olur?

Sayfamıza sağlıksız gebelik geçiren bayanlar tarafından sık sorulan sorulardan biride kimyasal gebelik nedir,kimyasal gebelik geçirdim nedeni nedir ?Kimyasal gebelik, normal bir gebelik olmayıp, döllenen yumurtanın sağlıklı bir embriyo gelişimi ile devam edememesi sonucu olur.Kimyasal gebelik hamilelik sürecinin tüm testler sonucu pozitif çıkması ancak ilerlemeden kendi kendine hamileliğin...
  4. Kimyasal Gebelik Neden Olur Belirtileri Nelerdir Bunu Yaşayanlar Neler Yapmalı

Kimyasal Gebelik Neden Olur Belirtileri Nelerdir Bunu Yaşayanlar Neler Yapmalı

Kimyasal Gebelik Neden Olur Belirtileri Nelerdir Bunu Yaşayanlar Neler Yapmalı? Sessiz düşük te denilen kimyasal gebelik nedir konumuzda bunu ayrıntılı şekilde inceleyeceğiz hanımlar. Çok şükür bu tür sıkıntılar yaşamadım ama düşük olsun kimyasal boş gebelik gibi anormal gebelikler insan ruh halini bozan sebepler diye düşünüyorum. 40 haftalık bir tecrübe olan gebelik oluşumu da harika bir...
  5. Kimyasal gebelik geçirip kanama yaşayanlar ne yapmalıyım ?

Kimyasal gebelik geçirip kanama yaşayanlar ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar ben eylül ayında kimyasal gebelik geçirdim 30 eylulde 1 gün kanamam oldu sonra 1 kasımda adet gördüm 6 gun sürdü ve aralık- 1 de adet görmem gerekiyordu olmadım ama adet sancısı gibi kasıkk ağrıları çektim sol kalcam agridi sonra 6 gün geçti gene olmadım 6.gun kanda beta baktı ama 0.38di çıkmadı bişey şuanda da 23 gün geçti hala olmadım sizce neden olabilir ve aşırı midem bulanıyor...

Sayfayı Paylaş