Kına gecesine uygun gelin saçı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kına gecesine uygun gelin saçı modelleri
kına gecesi gelin saçı modelleri, gelin saçı modelleri, kına saçı modelleri ilgili bilgileri bu konumuz da bulabilirsiniz.

Kına gecesi düğünden bir gün önce kutlanan bir merasim olup milli kültürümüzde de çok özel bir yere sahiptir.

Kına gecesi için gelin adayları farklı kınalık modellerini tercih ederler. Son yıllar da kına gecelerin de yöresel bindallı modelleri giymek oldukça trend haline geldi. Gelin adayları kına gecelerine katılırken bazıları sadece bindallı giymeyi tercih ederken bazı gelin adayları ise hem bindallı hemde kına elbisesini giymeyi tercih ediyor. Bindallı modelleri genellikle kına yakılmadan hemen önce giyilerek kına merasimi uygulanıyor.

Kına gecesi için gelin saçı modelleri arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizler için bu konumuz da en yeni ve modern kına gecesi için gelin başı modellerini paylaşarak gelin adaylarına fikir vermek istedik.

Kına gecesin de gelin adaylarının tercihi sıklıkla açık gelin saçı modelleri oluyor. Eğer düğün de saçınızı toplatmayı düşünüyorsanız kına gecesin de açık gelin saçı modelini tercih etmeniz isabet olacaktır.

Gelin başı saç aksesuarlarını da tercih ederek saçlarınıza farklı görünümler katabilirsiniz.10ef36d1b013e6b031eb2ca81e03c72b--wedding-parties-modern-design.JPG
2016-Kına-Gecesi-Gelin-Başı-Modelleri.JPG
acik-gelin-saci-modelleri-14.JPG
kina-gecesi-sac-modelleri-buyutec-19.JPG
kina-gecesi-sac-modelleri-buyutec-25.JPG
Kına-Gecesi-Saç-Modelleri-2017-1024x640.JPG
kına-için-topuz-modeli-2015-6.JPG
kina-kiyafetleri.JPG
kına-saç-modelleri-7.JPG
maxresdefault.JPG
Sade-Hint-Gelin-Makyajı-Örnekleri.JPG
 
geçen gün kuafördeyken bir kına başı vardı açık gelin saçı yapılmış ve saçlarına aksesuarlar takılmıştı gerçekten çok güzel olmuştu eğer düğünde saçlarınızı toplatmayı düşünüyorsanız kına gecesin de açık gelin saçını yaptırmak uygun olacaktır. Düğün de gelin başınız farklı bir saç modeli olsun ki en azından davetliler gelini çok farklı bir şekilde görebilsin
 
Geri
Üst