1. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    143
    Ödül Puanları:
    43

kina kime aittir

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında aysen* tarafından paylaşıldı.

arkadaslar,oglumu evlendirecegim .kina organizasonu ve masraflari konusunda bilgisi olan varmi.daha dogrusu bana dusen neleri almak.bugun arkasalarla knkonusuyorduk bindalliyi kiz tarafi alacak denildi sasirdim.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Aysen benim bildigim kinayi, kinada ikram edilecek kuruyemis cesitlerini tabiki suslu bir sekilde o aksam erkek tarafinin goturecegi seklinde. Tabi kizin giyecegi kiyafeti de erkek tarafi alir. Ama yoreden yoreye degisebilecegini de unutmamak lazim. En guzeli ac telefon dunurunle konus, sizde adetler nasil de ;)

kina kime aittir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kina

kina

rüyada kına yakmak rüyada kına gecesi gecesi görmek gecesini görmek gecesinin olduğunu Kına Zinet eşyasına, mal ve yeteneğe, Kına ve boya kadınlar için sevinç, ferahlık ve güzel elbiseye, Kadının eline kına yakması kocasından göreceği iyiliğe, kınanın tutmadığını görmesi kocasının sevgisini açığa vurmamasına, ele yaktığı kınanın nakışlarının boozularak karıştığını görmek çocuklar yüzünden...
  2. Telefon numarası kime ait

Telefon numarası kime ait

numara kime ait sorgulama telefon numarası kime ait telefon numarası sorgulama numara bilinmeyen numaralar, gizli no sorgulama, gizli numaralar, numara sorgulamak, Telefon, Telefon numarası, telefon numarası sorgulama Evet sizi durmadan biri rahatsız ediyorsa,durmadan mesaj atıp,çağrı bırakıyorsa bu site tam sizler için.Türk telekom un sunduğu bu hizmetten bedava...
  3. Kina yakmak, kına yakmanın hükmü

Kina yakmak, kına yakmanın hükmü

Kina yakmak, kına yakmanın hükmü nedir. Arkadaşlar kına yakmanın sevabı ya da günahı var mı sizce?
  4. İsyanlardayım adlı şiir kime aittir?

İsyanlardayım adlı şiir kime aittir?

İsyanlardayım adlı şiir kime aittir? Arkadaşlar lütfen çok acil şiirini şairini yazın.
  5. cep numarası kime ait nasıl öğrenirim

cep numarası kime ait nasıl öğrenirim

Bir numaradan rahatsız ediliyorum ve o numarayı bulmak istiyorum.Sinir etti.Cep numarası kime ait nasıl öğrenebilirim

Sayfayı Paylaş