1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Kipa'da Tek Seferde 15 TL Maxipuan..

  Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  kipa, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, promosyonlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
  [​IMG]

  Sevgili melekler,

  Maximum Kart'ınızla 20 Mayıs-16 Haziran 2011 tarihleri arasında Kipa'dan tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 60 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişinizde 15 TL MaxiPuan Hediye...

  MaxiPuan Kampanyası Koşulları:

  Ziraat Maximum kartları kampanyaya dahildir.
  Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
  Kampanyadan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
  Maximum Kart sahipleri Kipa'dan tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 60 TL ve üzeri 3. peşin alışverişte 15 TL MaxiPuan kazanacaklardır.
  İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 5 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 03.07.2011'dir.
  Taksitli işlemler, Vadematik, Şirket kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 15 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
  Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
  Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
  Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.
  Kampanya kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartıyla veya kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.

   
Kipa'da Tek Seferde 15 TL Maxipuan.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sefer Vakti

  Sefer Vakti

  sefer vakti SEFER VAKTI gözyaşlarımla yoğunlaşan ürpertileri hissediyorum, Varlığını hissediyorum sonra birliğini Hesabıma bir göz atmalıyım yüce katına varmadan, Kırağı düşmüş saçlarıma yosun tutmuş gözbebeklerime bakmadan, Ve yılları sıkıştırmışım kara çantalara, Onları alıp kaçmalıyım buralardan hava kararmadan... Gecenin yası omuzlarımda sen içimdesin Titreyerekraks eden tövbeleri...
 2. Teke

  Teke

  Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
 3. bu sefer benim olursun!

  bu sefer benim olursun!

  Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
 4. Kipa'da Okul Alışverişleriniz Çok Hesaplı!

  Kipa'da Okul Alışverişleriniz Çok Hesaplı!

  kipa indirim, kipa kampanya, kipa okul ürünleri Sevgili melekler, okullar önümüzdeki pazartesi günü açılacak. Bu hafta birlere başlayan miniklerin doldurduğu okullar için alışveriş listeleri de hazırlanacak.İşte bu noktada Kipa marketleri hizmetinizde! Uyguladığı düşük fiyatlarla bir okul çantası, çanta ile birlikte 25.97 TL’ye doldurulabiliyor. Kipa’nın ‘Okula Dönüş’ kampanyası kapsamında;...
 5. 50 TL ve Üzeri Giyim alışverişinde %15 indirim!

  50 TL ve Üzeri Giyim alışverişinde %15 indirim!

  Merhabalar, Mağazada gezerken ele geçirdiğim bir kupon var, gencallarda online mağazada 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde %15 indirim varmış. Kupon kodu 1 taneymiş yani kupona sahip olmanıza gerek yok kodu kullanabilirmişiz. Kampanya Kodu : GNC15 Kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2013 e kadar yazıyor kuponda.

Sayfayı Paylaş