Kipa'da Tek Seferde 15 TL Maxipuan..

T

TİTAN

Forum Okuru
Kipa'da Tek Seferde 15 TL Maxipuan..
kipa, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, promosyonlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz



Sevgili melekler,

Maximum Kart'ınızla 20 Mayıs-16 Haziran 2011 tarihleri arasında Kipa'dan tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 60 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişinizde 15 TL MaxiPuan Hediye...

MaxiPuan Kampanyası Koşulları:

Ziraat Maximum kartları kampanyaya dahildir.
Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
Kampanyadan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
Maximum Kart sahipleri Kipa'dan tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 60 TL ve üzeri 3. peşin alışverişte 15 TL MaxiPuan kazanacaklardır.
İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 5 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 03.07.2011'dir.
Taksitli işlemler, Vadematik, Şirket kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 15 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartıyla veya kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
 
Üst