Kır düğünü için doğal gelin saçı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kır düğünü için doğal gelin saçı modelleri
gelin saçı modelleri, gelin başı modelleri, kır düğünü gelin tacı modelleri ile sizlerleyiz.

Yaz aylarını yaşadığımız şu günler de aylar öncesinden bir kır düğünü planlayan çiftler birer birer dünya evine girmeye devam ediyor. Kır düğünü konsepti bir süre önce hayatımıza girerek evlenecek çiftlerin de ilk tercihleri arasın da oluyor.

Gelin adayları kusursuz bir gelin olmak için uzun ve yorucu bir araştırma süresi boyunca giyeceği gelinlik modelinden, gelinbaşı modeline, aksesuarlarından makyajına kadar en ufak ayrıntıyı bile uzun uzun düşünüp araştırarak karar verir.

Eğer siz de bir kır düğünü düşünüyor ve düğünün konseptine uygun bir gelin saçı modelleri arıyorsanız doğru sayfadasınız demektir;)

Şimdi sizlere vereceğimiz bir takım öneriler ile kır düğünü konseptine en uygun saç modellerini beğendiğiniz tasarımları kendiniz için uygulatabilirsiniz.

Kır düğünü demek doğal bir ortam demektir. Doğanın için de yapılan düğünün konsepti için abartılı bir gelinlik ve saç modelinin aksine daha doğal gösterişten uzak modeller seçmeniz gerekiyor.

Gelin saçı modeliniz için konsepte en uygun olan çiçekli gelin başı aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için yapma çiçeklerden oluşan bir gelin tacı yada aksesuarıda tercih edebileceğiniz gibi hatta daha da uygun olacak canlı çiçeklerden uygulanan bir gelinbaşı aksesuarından faydalanabilirsiniz.

Vereceğimiz görsel örneklerde yarım topuz salaş gelin saçı modelleri, uzun saçlı gelin adayları için açık gelin saçı modelleri, örgülü gelin saçları ve daha farklı modelleri bulabilirsiniz.


6XGEHdyixxUf62Fu.JPG
2016-yili-cicekli-sac-modelleri.JPG
7613bce6932213b37da1188077122bc1.JPG
Boho-Pins_00081.JPG
e1319f58-6b83-4b0d-87f0-9058919c51ad.JPG
fotoÄŸraf-2-1311.JPG
kir-dugunu-saci-modelleri.JPG
kırdüğünü-gelin-saçı-modeli-1.JPG
Wedding-Hair.JPG
 
Üst