Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu Kimdir ?

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu Kimdir ?
kiraz mevsimi ayaz kimdir,kiraz mevsimi serkan çayoğlu hayatı,kiraz mevsimi ayaz biyografisi,kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu resimleri,kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu hakkında bilgiler


serkan-cayoglu2.jpgKiraz mevsimi dizisinde yakışıklı oyunculardan birisi ayaz karakteri ile Serkan Çayoğlu, aslında mankenlik yapan daha sonra oyunculuk sektörüne geçen isimlerden birisi. Serkan çayoğlu Almanya'da doğup büyüdü Türkiye'ye yeni geldi sayılır. Türkiye Serkan Çayoğlu ismini belki de ilk defa "zeytin tepesi" dizisi ile tanıdı.

Zeytin tepesi dizisinden sonra "Kiraz mevsimi" dizizi ile kamera karşısına geçen ayaz, kiraz mevsimi dizisindeki karakteri ise şöyle;

27 yaşında yakışıklı, atletik bir yapıya sahip başarılı bir mimardır. Yakın arkadaşı Mete ile bir mimarlık ofisi kurmuş ve kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir. Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki ,annesiyle arasın ı daha da açar .

Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren,lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü’den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar tanıdığı bütün kadınlardan farklıdır.
Kiraz Mevsimi Ayaz - Serkan Çayoğlu Kimdir

Mankenlik ve fotomodellik yapan Serkan Çayoğlu, Hande yenerin klibinde oynadı, Bazı isimlerden oyunculuk dersleri aldıktan sonra Zeytin Tepesi dizisinde burak karakterinde oynadı.

Serkan Çayoğlu Boyu:1,88 cm
Serkan Çayoğlu Kilosu :82-84 civarında
Serkan Çayoğlu twitter : twitter.com/SerkanCayoglu
 
Üst