Kiraz mevsimi Öykü (Özge Gürel) Kimdir ?

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Kiraz mevsimi Öykü (Özge Gürel) Kimdir ?
özge gürel kimdir,kiraz mevsimi öykü kimdir,kiraz mevsimi öykü özge gürel biyografisi,özge gürel resimleri,özge gürel hakkında bilgiler

25848764.jpg


Kiraz mevsimi dizisindeki öykü karakteri dizinin en fenomen karakterlerinden bir tanesi. Özge gürel bu dizide de bir başka harikalar yaratıyor. Hem oyunculuk performansı olacak hem de senaryonun kendisine yüklediği rol olarak izleyicilerin gönlünde bir başka yer ediyor.
Kiraz mevsimi dizisinin Öyküsü, dizide rol gereği 22 yaşında tekstil ve moda tasarımı bölümünde son sınıf olarak okumaktadır. Annesi Meral hanım terzilik yaparak evin ve evlatlarının geçimini sağlamaktadır.

Erkek kardeşi cem 15 yaşındadır. Babası, öykü daha çocukken yıllar önce bir başka kadın için çocuklarını ve evi terk edip gitmiş bir daha da kendisinden haber alınamamış.

Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir.


Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli ,doğal ,yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir.
Kiraz Mevsimi Öykü (Özge Gürel) kimdir

Kiraz mevsimi dizisinde öykü karakterine rol veren Özge Güzel 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. Ailesi Silivrilidir. Babası emekli ve annesi ev hanımıdır. Üç kız kardeşler, kız kardeşinin birisi Silivri de butik dükkan işletmektedir.

Güzel oyuncu özge gürelin eğitimi ise, Beykent üniversitesi uluslar arası ticaret mezunudur. Tesadüfen girdiği oyunculuk sektöründe tutunabilmek için çok çalışıyor ve çok çabalıyor, Özel dans, şan dersi ve diksiyon kursları alıyor.
Medcezir dizisinin adası bu kez karşımıza kiraz mevsiminde öykü olarak çıktı
 
Üst