Kiraz sapı kürünü zayıflamak için nasıl hazırlıyorsunuz?

S

selametle

Forum Okuru
Kiraz sapı kürünü zayıflamak için nasıl hazırlıyorsunuz?

Kiraz sapı kürü ile zayıflama melek kadınlar kulubü kiraz sapı kürü nasıl yapılır forum'da.​

Kızlar kiraz sapını bir ara denedim ama kısa kullandım faydasını göremedim o yüzden sanırım. Ben ödem attırdığını biliyorum da zayıflamak için kiraz sapı kürünü deneyenler var mı? Gerçekten kilo verdiriyor mu acaba? Kiraz sapı kürü denemek istiyorum. Ne kadar süre kullanmam gerekiyor? Ödem attırıp kilo veririm belki benim de kilo vermem bundan vesile olabilir belki kızlar. Kiraz sapı kürü nasıl hazırlanıyor tam noktası noktasına anlatır mısınız bana?

Merhaba
Kiraz sapı denince aklıma direkt olarak ödem attıran bir içecek olarak aklıma geliyor. Vallahi aslında kirazları yedikten sonra kiraz saplarını atmayın kurutun. Ne şifalar var. Zaten çoğu kilolarımız şişkinliklerimiz de aslında ödemlerden kaynaklı değil mi? Ödem attırıcı gibi yararları olan kiraz sapı kürünün fazla kullanılması ya da tarife uygun olmayan şekilde kullanılması dolayısı ile zararı dokunabilir. Onun için kullanmadan önce diyetisyene de danışmakta fayda var. Kiraz sapı kürünün nasıl yapıldığını da sizinle paylaşayım. Kiraz sapı kürünü en fazla 15 gün kullanın

''Kiraz sapı kürü nasıl yapılır''​

• 3 su bardağı kaynamış su
  • 30 adet kadar kiraz sapı
  • Bir cezve içinde 5 dakika sapları demleyin
  • Ilıyınca sabah aç karnına akşam aç karnına için
Vücudunuzdaki ödemlerin toksinlerin atılabilmesi için ılık ve aç karnına içmek gerekir. Çok uzun süre kullanmayın 15 gün kullanıp ara vermek gerekiyor bu tür kürlere. Dilerseniz aşağıda linkte de ''kiraz sapı çayı nasıl kullanılır'' konusunu da inceleyebilirsiniz.

Geri