Kırılıyosun bak hemen eriyorsun..

esena

Aktif Üye
Üye
Kırılıyosun bak hemen eriyorsun..
Hayat bazen birini seçer Biz "pas!" deriz söz Pelin'e geçer Pelin'in bir stili var
Mesela aşık olmaz

Biz hepimiz buluşuruz Pelin'in vakti olmaz
Bak Pelin'e Pelin'e
Mor bana gitmez Pelin'e gider
O beni sevmez Pelin'i sever
Kader bana gülmez
Pelin'e güler

Pelin'e Pelin'e Kimse beni çekmez
Pelin'i çeker
Bak Pelin'e Pelin'e
Bak Pelin'e Pelin'e
Hayat bazen birini seçer
Biz "pas!" deriz söz Pelin'e geçer
Pelin'in aşkı şuymuş
Dünyada bulunmaz
Pelin'in fikri buymus Pelin'le yarışılmaz
Bak Pelin'e Pelin'e

Siyah noktalar için bakım önerileri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Vücut çatlaklarına ne iyi gelir ? Vücut çatlaklarına ne iyi gelir ?
Çatlaklar, çoğu insanın, özellikle de kadınların hayatlarının bazı noktalarında sıkıntı yaşadıkları yaygın bir cilt problemidir. Ergenlik, hamilelik, kilo alımı, kilo kaybı, cildin hızla gerilmesiyle sonuçlanır. Bu ciltte çatlak denilen...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
Dudak kuruluğuna ve çatlağına ne iyi gelir ? Dudak kuruluğuna ve çatlağına ne iyi gelir ?
Vücudun en hassas parçalarından biri olan dudaklar, iklim değiştiği zaman kolayca etkilenir. Çatlamış dudakları sadece kışın gerçekleşen bir şey olarak düşünebilirsiniz. Ama gerçek şu ki, özel bakım göstermedikçe kuru ve çatlamış...
Evde çilleri tedavi etme yöntemleri Evde çilleri tedavi etme yöntemleri
Çillere, cilde renk katan pigment olan melanindeki bir artış neden olur. Çiller, ciltte görülen farklı boyutlarda düz, yuvarlak ve kahverengi lekelerdir Melanindeki artış, stres, güneş ışığına aşırı maruz kalma, kalıtım, hormonal...
Güzellik ve Bakım Önerileri 1
Saçlarınız İçin Ne Yapıyorsunuz? Nasıl bakım Uyguluyorsunuz? Saçlarınız İçin Ne Yapıyorsunuz? Nasıl bakım Uyguluyorsunuz?
Moodhex Saç Bakım Yağı kullanan var mı? Ben badem yağı ve zeytin yağını birbirine karıştırıp banyo öncesi beslemesi için sürüyordum. Bir arkadaşım önerdi bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra 2. 3. kullanımından itibaren saçlarının...
Tüm Kadınca Konular 0
Siyah noktalar için bakım önerileri Siyah noktalar için bakım önerileri
Siyah noktalar, gözeneklerin yağ ve ölü deri ile tıkanması nedeniyle ortaya çıkan küçük şişliklerdir. Genellikle yüzde , genellikle burun üzerinde veya etrafında çok dikkat çeker, ancak sırt, göğüs, boyun, kollar ve omuzlarda da...