Kırışıklıklar için elma maskesi

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Kırışıklıklar için elma maskesi
kırışıklık tedavisi bitkisel kırışıklık tedavisi doğal kırışıklık tedavisi kırışıklıklara karşı çözüm kırışıklıklar için elma maskesi önerileri burada arkadaşlar. Biz kadınların korkulu rüyası olan kırışıklıklar, artık kabus olmaktan çıkacak Melek'lerim. Daha önce sizlerin bilgisine sunduğumuz bitkisel kırışıklık tedavisi önerilerimizden sonra, kırışıklık kremleri önerilerinde de bulunmuştuk. Şimdi ise kırışıklıklara karşı maske önerisinde bulunuyor ve kırışıklıklar için çözüm olacak pratik ve masrafsız bir maske tarifi sunuyoruz Melek'lerim. Kırışıklıklar nasıl geçer diyenler ve kırışıklıklardan kurtulmak için ne yapmak lazım diyenler, işte size kırışıklık tedavisi için elma maskesi önerimiz:)

cilt4-e7.jpgMalzemeler

- Kaymak
- Elma

Hazırlanışı

Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserle bir kaç dakika karıştırmanız yeterli. Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz bir bezle yüzünüzü kapatın. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla temizleyin.

Ne İşe Yarıyor

Kaymak cildi yumuşatır, nemlendirir ve cilde elastikiyet kazandırır. Kırışıklara karşı da etkilidir. Elma ise cildin diri kalması için önemli etken.

Ne Zaman Kullanmalı

Haftada bir kez…
 

Benzer İçerikler

Üst