1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    211
    Ödül Puanları:
    63

Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Kırmızı Beyaz Genç Odaları Kırmızı Beyaz Yatak Odaları
    Kırmızı Beyaz Mutfaklar

Kırmızı rengin aşk ve tutkunun rengi olduğunu herkes bilir. Kırmızının tutkusu ile aşkın masumiyeti ile ifade edilen beyaz kombinasyonu ile oluşturulmuş kaliteli oda dekorasyonlarını evlerinizde görmek istemez misini? Evlerinizde dekorasyonda bu renklerden yararlanırken hem saflığı hem de enerjikliği aynı anda hissedebilecek; kaliteli oda görünümleri yakalayabilme fırsatını elde edebileceksiniz.

Beyaz renk ile hem daha aydınlık ortamlar yakalayacak; bunu kırmızı rengin enerjikliği ile birleştirerek kaliteli görünüm zenginlikleri yakalama fırsatı edinebileceksiniz. Yemek odası dekorasyonlarında da beyaz yemek masası ve kırmızı sandalyelerle harika bir uyum yakalayıp masanızı kırmızı mum ve kırmızı güllerle donattığınızı düşünsenize. Bence harika bir görünüm olur. Sevdiklerinizle bu yemek masalarında yediğiniz yemeğin tadına doyamazsınız. Tablolarınızdfa, aksesuarlarınızda ya da koltuk takımı- halı seçimlerinizde siz de kırmızı beyaz kombinasyonundan yararlanmaya ne dersiniz? Dilerseniz bu renklere zaman zaman siyah rengi de katabilirsiniz.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev Dekorasyonunda Kırmızı

Ev Dekorasyonunda Kırmızı

Kırmızı renk fiziksel anlamda hareketliliği, dinamizmi ve gençliği; duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığı ifade eder.Genelde çoğumuz yatak odamızda tercih ederiz ,ama diğer odalardada kullanmak evinize hareketlilik kazandıracaktır.Ev dekorasyonunda benim tercihlerim arasında bulunan kırmızının ,ev dekorasyonunuz için birkaç örneği:tik:
  2. Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu önerilerine ihtiyacım var kızlar evimi bembeyaz istiyorum ama dekorasyonda kararsızım :S
  3. Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum sizden ben bu yıl evleniyorum ve evim bembeyaz olsun istiyorum, lütfen bana Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler verin ki bende ona göre evimi dizayn edeyim.
  4. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.
  5. Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler

Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler

Mavi beyaz renklerinden faydalanarak elde edeceğiniz huzur verici oda görünümlerine davetiye çıkarmaya hazır mısınız? Birçok mavi beyaz dekor unsuru ve mobilya modeli tercihi ile odalarınızda oldukça etkili ve pozitif etki oluşturabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Mavinin ferahı ile beyazın safı birleştiği zaman ortaya çıkaracak olan etkiyi görmek için acele edenlerdenseniz aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş