Etiketler:
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Kırmızı Herşeye Yakışır!

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Biz bayanlar bu renge bayılırız. Hatta bazılarımız için vazgeçilmezdir bu renk. Ayakkabılarımız, kıyafetlerimiz, takılarımız ve hatta evimiz... Bence de çok abartılmamak koşuluyla kırmızı her ortamda kullanılabilir...
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Kırmızı Herşeye Yakışır! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herşeye inat!!!

herşeye inat!!!

Benim yokluğunla her saniye yeniden öldüğüm tüm o zamanlara inat ... Canımın lime lime acıdığı,içimin erdiği,kalbimin paramparça olduğu o hain gecelere inat ... Uyanmanın umutsuzluğa mahkum olduğu o ışıksız sabahlara inat ... Çok güçlü gibi görünmeye çalışıpta kendime yenildiğim tüm o içsel savaşlara inat ... -Ben sana mecburum,bilemezsin.. Yüreğimi seninle ısıtıyorum!- diye...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Herşeyim Sensin

Mahsun Kırmızıgül - Herşeyim Sensin

Böylesine bir sevdayı Sen ellerde bulamazsın Mevlam seni bana yazmış Başkasının olamazsın Sen umudum sabahımsın Sen en temiz günahımsın Alın yazım dualarım Helalimsin ah... Seni sevdim seveli seveli Seni gördüm göreli göreli Seni bildim bileli bileli Herşeyim sensin sensin Herşeyim sensin ah... Tek günahım sevmek sevmek Senin için ölmek ölmek Seninim ben emret emret Herşeyim sensin sensin...
  3. Uğrunda Herşeyi!!!!

Uğrunda Herşeyi!!!!

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:
  4. yakışır Beyazıt

yakışır Beyazıt

ünlü showman Beyazıt Öztürke özel Motosiklet yapıldı.... BEYAZ'A ÖZEL MOTOR ÜRETİLDİ! TT CUSTOM CHOSPPERS TARAFINDAN BEYAZIT ÖZTÜRK'E ÖZEL BİR MOTOR ÜRETİLDİ... Beyazıt Öztürk'ün Motosikleti Moto Show 2009 da sergilendi. Fiyat konusunda firma yetkilileri bilgi vermedi. Açılışı geçtiğimiz gün yapılan Moto Show 2009 bir hafta sürecek. CNR fuar merkezinde sergilenen Beyaz'a özel yapılan...

Sayfayı Paylaş