Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ?
gözaltı morlukları nasıl kapatılır,gözlatı morlukları nasıl geçer,gözaltı morlukları nasıl giderilir,gözlatı morluklarını yoketme,gözaltı morluklarını kırmızı rujla yoketme

555.jpg

Zaman zaman uykusuzluktan, yorgunluktan yada cildin susuz bırakılıp yeterince nemlendirilmemesinden göz altında koyu halkalar oluşur. Göz altı morluklarını kapatmanın yolu makyaj yaparken kapatıcı uygulamaktan geçiyor. Ama özellikle göz altında doğuştan koyu halkalar bulunan kadınlar başta olmak üzere, birçok kadın bu görünümü maskelemekte zorlanıyor. Peki bu sevimsiz koyu halkalardan kırmızı ruj kullanarak kurtulmak mümkün desem? Kulağa garip gelebilir ama Hindistan’da yaşayan Vlogger Deepica Mutyala‘nın videosunu izleyince denemek isteyeceğinize eminim :)

Deepica Mutyala, göz altına turuncu tonlarında bir ruju fırça yardımıyla sürüyor ve daha sonra üzerinden fondöten ile geçiyor. Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl kapatılır, öğrenmek için izlemenizi tavsiye ederim

Göz altı morlukları ve torbalarına oldukça faydalı olan patates veya salatalık, aynı zamanda göz altı kırışıklıklarına da iyi gelmektedir. Patates veya salatalığı dilimleyip gözünüzün izerine koyun. Yaklaşık 20 dk bu şekilde bekleyin.

Ben bunu çok sık yapıyorum iyi geliyor ama tamamen yok olmuyor malesef

Elmayı rendeleyip suyunu sıkın. İçerisine bir tatlı kaşığı Türk kahvesi koyup gazlı bezin arasına yerleştirip sorunlu bölgelere uygulayın. Bu uygulamayı haftada üç gün tekrarlayın.

La Prairie Anti Ageing Eye Cream Spf 15 içeriğini okudum ama çok pahalı uygun alınabilecek yerler varmı acaba.
Makyaj la nasıl kapatılır .Ben esmerim bir ürün aldım sürüyorum ama bembeyaz kaldı gözlerimin altı.Basit bir yöntem arıyorum .

Canım benim sana önerim Giorgio Armani nin Maestro Eraser Gözaltı kapatıcısı. Cildinin rengine göre üç rengi var, birini seçebilirsin.

La Prairie Anti Ageing Eye Cream Spf 15 içeriğini okudum ama çok pahalı uygun alınabilecek yerler varmı acaba.
Makyaj la nasıl kapatılır .Ben esmerim bir ürün aldım sürüyorum ama bembeyaz kaldı gözlerimin altı.Basit bir yöntem arıyorum .
Cevaplamaya çelıştım ama beceremedim. Tekrar yazıyorum. Giorgio Armani nin Maestro Eraser diye bir ürünü var, gözaltı kapatıcısı onu kullan. Ben çok memnunum, uzun yıllardır kullanıyorum.

Gözaltı torbaları için

2 çay fincanı kaynar suya 2 çorba kaşığı fındık yaprağı ekleyip 15 dakika bekletin. Süzüp buzdolabında soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın ve göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin. 10 dakika bekletip yüzünüzü yıkayın.
Bir bardak kaynatılmış rezene çayını soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza yerleştirin ve 15 dakika bekleyin.

Geri