Kırmızı Ruj

:osqe:

Yeni Üye
Üye
Kırmızı Ruj
kırmızı ruj
Genelde kadınları itici yapan, fakat bazı kadınları çok çekici yapar
06.gif

kirmizi-ruj-3542.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben kırmızı ruj cok sevrim ama aşkım ve annemler sürdürmez.o yüzden ruj kullanmıyorum.ama bence kadınları cok cekici gösterio

vazgecilmezimdii bir zamanlarr ama hayatımın tek erkeğii sürünce kıskanıyorr o ondann vazgectiğimmm bir şey....

Bu konuda düşüncemi direk söyleyeceğim hiç kimse alınmasın darılmasın .

kirmizi-ruj-3542.jpg

Tamam bazı kadınlarda gerçekten çok hoş duruyor esmer ve siyah saçlı bayanlarda özellikle ama her nedense ben o bayrak kırmızı ruju hiç ama hiç kullanmam etrafımdakilerde kullansın istemem. heleki günlük hayatta kullanıyorsa diyecek söz bile bulamam. bir özel davete gidersin şık bir elbiseyle kombin edersin o ayrı onun harici bana hiçte hoş gelmiyor.. gerçi kırmızı ruj deil sürüş nedenleri.

Bu konuda düşüncemi direk söyleyeceğim hiç kimse alınmasın darılmasın .

kirmizi-ruj-3542.jpg

Tamam bazı kadınlarda gerçekten çok hoş duruyor esmer ve siyah saçlı bayanlarda özellikle ama her nedense ben o bayrak kırmızı ruju hiç ama hiç kullanmam etrafımdakilerde kullansın istemem. heleki günlük hayatta kullanıyorsa diyecek söz bile bulamam. bir özel davete gidersin şık bir elbiseyle kombin edersin o ayrı onun harici bana hiçte hoş gelmiyor.. gerçi kırmızı ruj deil sürüş nedenleri.

aynen katılıyorum canım:clapping:

valla kızlar çok seviyorum kırmızı ruju çok tatlı geliyor bana çok fazla kullanmam ama çok severim kendimede yakıştıryorum. :) hem tatlı hemde sexy çok iyi bence :D

Geri