1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Kırmızı Ruja Uygun Göz Makyajı Tavsiyeleri

  Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; Kırmızı Ruja Uygun Göz Makyajı Tavsiyeleri konusu hakkında bilgiler vermektedir.

  Sevgili melekler, ruj renkleri içinde kırmızı, en dikkat çekici, en cazibeli renktir. Pek çok kadın kırmızı ruj kullanmaktan hoşlanır. Eğer siz de kırmızı ruju sevenlerdenseniz, göz makyajınıza hayli dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira her göz makyajı kırmızı rujla uyum sağlamaz..


  < Konu Resmi..>
  Doğal
  Doğal görünüm hem çok kolay, hem de dikkatleri dudaklarınıza çeken bir makyaj stilidir. Kırmızı rujun yanında, biraz maskara sürmeniz, bu görünüm için yeterli olacaktır.


  Havalı

  Seksi ve insanı kendine çeken bir görünüm için dumanlı göz makyajını öneririz. Fakat dumanlı görünümü abartmamanız gerçekten önemlidir.


  Klasik

  Klasik bir görünüm için gözlerinizin natürel olmasını sağlamalısınız. Göz kapaklarınıza biraz parlaklık vermenizi kesinlikle öneririz ama simlerden uzak durun. Ayrıca biraz maskara sürmenizin de kimseye zararı yoktur.


  Seksi

  Kalın bir eyeliner ve kıpkırmızı dudaklardan daha seksi bir görünüm düşünemiyoruz!


  Günlük

  Kırmızı rujunuzu sürmek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz! Biraz maskara, ince eyeliner ve biraz pırıltı katacak göz farı ile kombinlediğiniz kırmızı rujunuz, günlük sokağa çıkmalar için de gayet uygundur!


  Çok göze çarpmayan

  Daha az göze çarpacak bir makyaj istiyorsanız, hafif kırmızı bir ruj üzerine parlatıcı sürebilirsiniz. Göz makyajınızı da hafif tutmanız, size daha uygun olacaktır.


   
Kırmızı Ruja Uygun Göz Makyajı Tavsiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kırmızı Rujum

  Kırmızı Rujum

  Her bayanda bir adet kırmızı ruj bulunur.Bulunamayanlarda vardır.:DBulunmuyorsa lütfen sizde bir adet bulundurun.İşte kırmızı rujumu nasıl kullanacağım sorusuna güzel bir yanıt:):) Kırmızı rujum... Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki? Yani kırmızı ruj...
 2. Kırmızı Ruj

  Kırmızı Ruj

  kırmızı ruj Genelde kadınları itici yapan, fakat bazı kadınları çok çekici yapar
 3. Kıyafetinizin Rengine Uygun Makyaj Tavsiyeleri

  Kıyafetinizin Rengine Uygun Makyaj Tavsiyeleri

  kıyafete göre makyaj önerileri kıyafete uygun makyaj nasıl yapılır Şık bir kıyafet üzerine yapacağınız uyumlu bir makyajlaü, gittiğiniz her yerde göz alıcı olmanız mümkün melekler :) Bunun için kıyafetiniz sadeyse gösterişli bir makyaj, kıyafetiniz gösterişliyse sade bir makyaj yapmanız yerinde olacaktır. Tabii bir de renklerin uyumu var. Hangi renk kıyafete hengi renk makyaj tonları iyi...
 4. Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ?

  Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ?

  gözaltı morlukları nasıl kapatılır,gözlatı morlukları nasıl geçer,gözaltı morlukları nasıl giderilir,gözlatı morluklarını yoketme,gözaltı morluklarını kırmızı rujla yoketme Zaman zaman uykusuzluktan, yorgunluktan yada cildin susuz bırakılıp yeterince nemlendirilmemesinden göz altında koyu halkalar oluşur. Göz altı morluklarını kapatmanın yolu makyaj yaparken kapatıcı uygulamaktan...
 5. Göz Rengine Uygun Makyaj Önerileri

  Göz Rengine Uygun Makyaj Önerileri

  Makyaj uygulamalarında kullanılan ürünlerin ve doğru uygulamaların yanında renklerin kullanımı da önemlidir. Özellikle yüzün en dikkat çeken bölümü olarak gözlerde uygulanacak renklerin seçiminde ten, saç ve kıyafetlere göre seçim yapmak gerekir. Ayrıca göz makyajlarında kullanılacak renklerde göz rengi de önemli bir ayrıntıdır. Göz rengine uygun olarak yapılan makyaj gözlere daha güzel ve...

Sayfayı Paylaş