Kirpik uzatmak için

_BaLıM_

Yeni Üye
Üye
Kirpik uzatmak için
kirpiklere zeytinyağı kirpik uzatmak için kirpikleri uzatmak için sarımsak yağı kirpik kirpikleri zeytinyağı
Herkes uzun kaş ve kirpiklere sahip olmak ister.Kesinlikle yararını göreceğiniz harika bir tarif.

Aktarlardan rahatça bulabileceğiniz ceviz yağı,sarısak yağı, fındık yağı,susam yağı , badem yağı,ve zeytin yağı bu yağların hepsi aynı oranda olacak hepsini bir şişeye boşaltıp tek bir karışım yapalımBu karışımı gece yatarken kirpiklerimize ve kaşımıza sürelim düzenli olarak kullanmaya gayret edelim.Bu yağları evde aktara gitmedende kendimiz hazırlayabiliriz bunun için de tabi ki yine bu maddenin ham maddesi lazım yani ceviz içi ,susam ,fındık içi,badem içi .,sarımsak yağı, ve zeytin yağı .Zeytin yağı ve sarımsak yağı hariç bütün malzemeleri mikserde krema haline gelene kadar çekelim.Bu karışımı bir şişeye veya kavanoza boşaltıp üzerine zeytin yağı ve sarımsak yağı ilave edelim iyice karıştıralım artık yağımız hazır.Bu karışımı arada karıştırmaya unutmayalım.

NOT:Baş sarımsağı kabuklarını çıkarmadan 5 dk haşlayalım.Haşlanan sarımsakların kabuklarını soyup ezdikten sonra bir parça tülbentten geçirip suyunu süzebilirsiniz.Bu işlemi sarımsak yağı olarak kullanabilirsiniz.Haşlanan sarımsak kokmaz.

tşk.ler eğer fotodaki sensen çok güzel gözlerin var o yüzden deneyeceğim. sarışınım seninki gibi güzel kirpiklerim olsun çok isterdim. işşallah olur

kirpik uzatma zeytin yağı

teşekkürler. aslında diğer yağları bulamayanlar için sadece zeytin yağı bile faydalı, bilginize

evet arkadaş çok doğru söylemiş kızlar bende yaklaşık 1 ay dır kirpiğime zeytin yağı sürüyorum inanılmaz değişim var saka değil manyak uzadı ve gürleşti. ben cezveye 1 ceviz içi ve kabuğu koydum bi kba koydum ceviz hala içinde ben devam edicem :)

Geri