1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

Kirsten Dunst'ının Saç Modeli Yapılışı Muhteşemmm....

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Topuz Saç Modeli Yapımı Kirsten Dunst'ın Saç Modeli

İşte muhteşem bir topuz modeli yapımını resimlerler size sunacağız...Kirsten Dunst'ın saç modelini sizlerle yapımını paylaşacağız...Davetlerde özel günlerde zarif bir saç modeli olacağını düşünüyorum...Abiye kıyafetinizle de göz dolduracağına inanıyorum ben...

Kirsten Dunst'ın muhteşem saç modelini çalalım!

Bu trendi en çok sevenlerden biri sık sık farklı örgü ve taç modelleriyle karşımıza çıkan Kirsten Dunst oldu. Bayram da gelmişken saçlarını nasıl şekillendireceğini düşünenler için çok zarif ve asil bir örgü taç modelimiz var.

Bumble&Bumble'ın stilisti Allen Wood işin sırlarını gösterecek.

"Bu hacimli ve dağınık bir model. Bu yüzden saçlarınızın dümdüz ve çok düzenli görünmemesi gerekiyor. Nemlendirin ve parmaklarınızla kabartın. Dokulu tutamlar elde etmek istiyoruz, tıpkı sabah uyandığınızda olduğu gibi..."

"Tacın tepe noktasında daha şık bir hava yakalamak için bu bölgeyi krepe tarağıyla, ya da kullandığınız bir başka yöntemle kabartın. Sonra da farklı tutamlara ait tellerin karışmaması için örgü ve topuz tutamlarını ayırıyoruz."

"Önünüzde bir tutam saç bırakın. Örgünün hemen alnınızdan başlamasını istemiyoruz. Daha sonra ayırdığınız tutamı aşağı doğru örmeye başlayın."

"Örgüyü ince bir lastik tokayla tutturduktan sonra kalan saçları kabarık bölgeyi bozmadan ensenizde toplayın."

"Topuzunuzu istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Fakat tokaları saçların içinde kamufle etmeyi unutmayın."

"Örgüyü topuzunuza doğru alın ve içine gizleyin. Spreyle sabiyleyebilirsiniz."

Harika görünüyor, değil mi?

Kirsten Dunst'ının Saç Modeli Yapılışı Muhteşemmm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  2. Saçaklı Panço Modeli ve Yapılışı

Saçaklı Panço Modeli ve Yapılışı

saçaklı panço panço nasıl örülür örgü panço modeli Son senelerde hayli ilgi gören pançolar bu sene de hanımların üstlerini süsleyecek melekler :) Bu konumuzda vereceğimiz panço modeli de hayli şık. Boğazlı ve saçaklı pançomuzun yapılışına geçelim isterseniz :tik: İp: 400 gr Şiş: 10 numara Ön ve arkaya 38 ilmekle başlayın. Ön ve arka ortasında 8 ilmeği her 5 sırada 4-4 saç örgü olarak...
  3. Dalgalı Saç Nasıl Yapılır..Dalgalı Saç Modelleri...

Dalgalı Saç Nasıl Yapılır..Dalgalı Saç Modelleri...

Dalgalı Saç Modelleri Dalgalı Saç Nasıl Yapılır Uzun ya da kısa saçlarınızı maşayla şekillendirerek dalgalı görünüm kazandırabilir ve bulunduğunuz her ortama uyum sağlayabilirsiniz. İsterseniz düğünlerde isterseniz günlük hayatta dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz.İşte Dalgalı saç modelleri... Dalgalı saç modeli yapmak için ihtiyaç duyacağınız malzemeler şöyle; yuvarlak bir...
  4. Resimli Değişik Bir Saç Modeli Yapılışı

Resimli Değişik Bir Saç Modeli Yapılışı

değişik saç modeli değişik saç modelleri Bir arkadaşınızla buluşacaksınız ya da gece gitmeniz gereken bir yer var diyelim melekler :) Ama topuz modelleri, düz fönler, su dalgaları, hepsinden bıkmışsınız, şöyle değişik saç modeli istiyorsunuz. Eğer size yardım edebilecek bir yakınınız varsa hem yapımı kolay hem de kullanımı rahat ve şık bir saç modeli tarif edeceğiz sizlere. Bu saç modeli...
  5. "Game Of Thrones" Dizisindeki Saç Modellerinin Yapılışları 2014

"Game Of Thrones" Dizisindeki Saç Modellerinin Yapılışları 2014

game of thrones saç modelleri, fantastik saç modelleri, game of thrones beyaz saç Dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip olan fenomen dizilerden "Game Of Thrones" fantastik konusuyla olduğu kadar oyuncuların saç modelleriyle de dikkat çekiyor. Ortaçağ döneminin kadınlarının uyguladığı saç modellerinden ilham alınarak oyunculara uygulanan bu saç modellerini saç stilisti Kevin...

Sayfayı Paylaş