Kış dekorasyonunda 2017 trendleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Kış dekorasyonunda 2017 trendleri
Mevsimsel geçişler dekorasyon değişimlerini en çok etkileyebilen unsurlardandır. Mevsim değişimleri ile oda görünümlerinde bambaşka etkiler yakalamayı başarmış olan kişiler olarak dekorasyon değişimleriniz ile gözlerde etkiyi yakalamaya var mısınız? Büyülenebilecek oda dekorlarını oluşturmaya yardımcı olabilecek bir değişim için farklı dekoratif unsurlar ya da teknolojik değişimlerden de faydalanmanızın etkisi olabilecektir. Sizlerin 2017 trendinden kesitleri ekleyerek oda görünümleriniz üzerinde bambaşka etkiler yakalayabileceğinizi söyleyen ev dekor değişiminize katkı sağlamak isteyenler estetikselliği elden bırakmayacak çözümlerle karşınıza çıkabilecektir.

Kış-Ev-Dekorasyon-Trendleri.jpg


Kış dönemlerinde ısınma ihtiyacı soba, kalorifer ya da elektrikli ısıtıcı tasarımları ile karşılanabilmektedir. İhtiyaca yönelik olduğu kadar evde yaşayanların sıcaklık ihtiyacına göre de farklı ısınma tercihlerinde bulunarak odalarda ısınabilecek odaları kış görünümlerinde daha etkili şekilde gerçekleştirmeye çabalarız. Elektrikli şömine tasarımları son senelerin en popüler ısınma işlevselliğini yerine getirebilen işlevsel çözümler arasında kendini gösterebilmektedir. Oda dekorlarında da sade, spor, modern, lüks gibi dekoratifliklere uygun görünüm zenginlikleri ile odada herhangi bir zıt etki oluşturmamaya çalışacağınız etkileri yakalamanızı sağlayabilecektir. siz de üst resimdeki gibi bir görünüm ister ya da bu tarz bir salonum var diyenlerdenseniz misafirleriniz ile elektrikli şömine karşısında üşümeden sohbet keyiflerinizi ölümsüzleştirebilme fırsatını yakalayabileceksiniz.

luks-yemek-masasi-modeli-2017.jpg


Kimi zaman yemek odası ve salon dekoru birleşiminde de elektrikli şömine model tercihinde bulunularak ısınmayı bölgesel olarak daha iyi hissettirebilirsiniz. Bazıları da gerçek şömine kullanımı ile romantik ve bir o kadar da nostaljik bir etkiyle eskiyi ev ortamlarında hissettirmeye devam ettirme tercihinde bulunabilmektedir.

modern-lambader-aydinlatmalar-2017.png


Bahçe dekorasyonlarında kış bahçesi tercihi ile evlerini canlı çiçek bahçesine dönüştürenlerden olmak isteyenlerdenseniz üst resimdeki kış dekoruna bayılacaksınız. Bu tarz bir görünüm bir çalışma odası, kütüphane ya da okuma odası gibi bir alandan kesit olabilecek bir görünümü size verebilecektir.


şık-şark-köşesi-dekorasyonları.jpg


Son senelerde modernlikten ödün vermeyen bir görünüm olan üst resimdeki şark köşesi dekorasyonlarından esinlenerek gerçekleştirilebilecek tasarım tercihiniz olabilecek bir dekorasyon modelidir. Kış dönemlerinde oda görünümlerinizde yepyeni etkiler yakalamak istiyorsanız doğunun bir esintisi olarak günümüzde odalarımızda sıklıkla tercih edebileceğimiz görünümlerden olan şark odası dekorlarında modern etkiyle yeni bir oda dekoru elde edebilirsiniz. Doğu etkisini istemeyenler için parlak renklerden faydalanarak elde edilecek olan etkide modern görünüm odaya hakimiyetini kendiliğinden kazandırabilecektir.yeni-vintage-ev-dekorasyonu.jpgModern görünümlü bir salon görünümü içinde üstteki gibi ayağı oldukça yüksek koltuklar, minderler, üstünüze alabileceğiniz battaniyeler ve yine vazgeçilmezimiz şömineler ile odalarınız mükemmel görünümleri size hediye edebilecektir. Kış dekorunuzu yapmadan önce sizler için bir araya getirdiğim galerime göz atmadan karar vermeyin diyorum:D
 
Son düzenleme:
Geri
Üst