1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Kış Şapkaları Örnekleri 2013

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kış şapkaları 2013 hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, 2012 nin bitmesine kısa bir zaman kala yapılan 2013 defileleri her sene olduğu gibi bu sene de göz kamaştırdı. Defilelerde kullanılan aksesuarlar da en az kıyafetler kadar ilgi gördü ve incelendi. Bu kışın aksesuar modasında şapkaların da olacağı belli oldu. İşte maskülen görüntüsüyle Hermes, Armani, Burberry ve Dior defilelerinden sizler için seçtiğimiz şapka modeller...

Kış Şapkaları Örnekleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atkı modelleri 2013 kış

Atkı modelleri 2013 kış

Atkı modelleri atkı modelleri atkı çeşitleri modeller ince modelleri Ben atkı hiç sevmiyorum...Sanki atkı taktığımda nefes alamıyo gibi oluyorum..Sanırım biraz psikolojik..Ama takan birine bakmayı severim ...Çünkü çok şık duruyolar....
  2. Armine 2013 Sonbahar Kış Modelleri

Armine 2013 Sonbahar Kış Modelleri

Yeni sezon modelleri can atanlar buraya. Ürün fotoğraflarını tek tek yükleyemedim ama devamı www.akavm.com 'da var. Özellikle etol eşarplara bakmanızı şiddetle tavsiye ederim.
  3. 2012-2013 Sonbahar- Kış Şapka Modası...Şapkasız Çıkmam Abi Diyenlere:)

2012-2013 Sonbahar- Kış Şapka Modası...Şapkasız Çıkmam Abi Diyenlere:)

2013 Şapka Modelleri 2012-2013 Sonbahar Kış Şapka Modelleri Kış geliyor başımızı üşütmemek için en iyi yollardan biri şapka...Küresel ısınma var evet yazları nasıl kurak geçiyorsa kışları da soğuk geçmeye başladı....Onun için en iyi korunma yöntemi de şapka hemde şık olanlarından...:)Şu şık şapka modellerimize bir göz atalım ne dersiniz hanımlar... 2012-2013 sonbahar kış şapka...
  4. 2012 Yılı Sonbahar-Kış Sezonu Değişik Şapka Modelleri

2012 Yılı Sonbahar-Kış Sezonu Değişik Şapka Modelleri

Bu konumuz; 2012 sonbahar-kış şapka modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, aslında şapka erkek aksesuarı olarak bilinse de kadınlar bu aksesuara tıpklı pantolon gibi göz koymuş ve hatta ele geçirmişler bile. :D:D Özellikle feminen kıyafetlerle tamamlanan birbirinden değişik modelli şapkalardan 2012 sonbahar-kış modelleri ile karşınızdayız. Şık bir pantolon-ceket takım...
  5. Temperley Kış Gelinlik Modelleri 2013

Temperley Kış Gelinlik Modelleri 2013

Bu konu Temperley kış gelinlik modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, romantik kesimleri, dantellerle süslü zarif gelinlikleriyle Temperley bu tarz gelinliklerde bir numaradır. Ünlü gelinlik markası Temperley bu kış için de yine dantellerle bezeli, 50lerin havasını yansıtan sade gelinlik modelleri tasarlamış. O yılların Grace Kelly stilinden etkilenerek ortaya el...

Sayfayı Paylaş