Kış sezonunun trend bayan bere modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kış sezonunun trend bayan bere modelleri
bere modelleri, kışlık bere modelleri, bayan bere modelleri, örgü bere modelleri ile sizlerleyiz.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü modelleri, hem soğuktan koruyor hem de kıyafetlerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak yer alıyor.

Örgü modelleri arasından sizlere bu konumuz da her yaştan kişilerin kış ayların da severek kullandığı bere modellerinden bayanlar için en yeni örnekleri paylaşıyoruz.

Bere modelinizi el emeği göz nuru olarak kendiniz de yapabileceğiniz gibi mağazalardan hazır bir şekilde de satın alabilirsiniz.

Hatta atkı bere modelini takım olarak kullanmak isterseniz sizler için daha önce paylaştığımız açıklamalı atkı bere örneği konumuza göz atabilirsiniz.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg


Bu sezonun bayan bere modellerine bakacak olursak her zamanki gibi örgü bere modelleri oldukça revaçta diyebiliriz. Bunun yanın da hemen hemen her giyim mağazasın da satılan hazır bere modelleri de bayanlar tarafından çok rağbet görüyor. 2017/2018 sonbahar kış modasının detaylarından biri olan tüy modası bere modellerine de yansıyarak bayanların beğenisini kazanıyor.

Kulaklıklı bere modelleri, ponponlu bereler, tığ işi bere modelleri ve bunun yanın da farklı örgü teknikleri ile uygulanan bere modelleri ile kış ayları hem sıcak geçecek hemde kıyafetlerinizi kombinlemenizi sağlayacak şık bir aksesuar olarak yer alacak.
 

melekannesi

Aktif Üye
Üye
kış aylarında bende bere kullanmayı çok seviyorum sinüslerimde olduğu için baş bölgemi sıcak tutmak zorundayım bere modelleride bunun için çok uygun oluyor ponponlu bere modelleri benim favorim bide şu ön tarafı tüllü bere modellerindende geçen kış almıştım değişik bere modeli isteyenler için oldukça güzel bir model tüylü olanları evet bende mağazalarda gördüm ama ne yalan diyeyim çok beğenemedim
 
Üst