1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kısa anlamlı sözler facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face

Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler.

Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler

Düşünüyorum o halde varım.

Düşünüyorum o halde malım.

Düşünmekten utanmıyorsan, söylemekten de utanma.

Biz düşüncelerimizi çoğu zaman omuzlarımızda taşırız.

Bilmem sen ne düşünüyosun?

Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.

Sevgili feyzbuk, kalbin kadar temiz olan bu ne düşünüyorsun bölümünü bana ayırdığın için öncelikle teşekkür ederim.

Alçak gönüllü yüreklerde yaşayan düşünceler, en yüksek düşüncelerdir.

kısa anlamlı sözler facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook anlamlı sözler

facebook anlamlı sözler

facebook sözleri anlamlı olacak varsa paylaşın face me atayım kızlar.
  2. kısa anlamlı söz

kısa anlamlı söz

kısa anlamlı sözler söz kısa anlamlı sözler 2012 kısa anlamlı sözle Merhaba arkadaşlar, kısa anlamlı sözler arayan melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda kısa anlamlı sözler 2012 örneklerini sunuyor ve ünlülerin söylediği en anlamlı sözler bunlar diyoruz :) Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır. Tagore Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş...
  3. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  4. kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012 2012 kısa anlamlı sözler anlamlı kısa sözler 2012 Anlamı büyük olan ama söylemesi ya da yazması kısa olan yani kısacası; kısa ve anlamlı olan yeni sözler burada Melek'ler. bir bilmecem var çocuklar gibi oldu ama boş verin siz şmidi bunları, buyrun kısa anlamlı sözler 2012 modelleri burada Melek'ler. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir...
  5. Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012 Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :) Anlamlı Sözler -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek...

Sayfayı Paylaş