Kısa bot modelleri ile harika kombinler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kısa bot modelleri ile harika kombinler
Kısa bot modelleri, sonbahar ve kış aylarından itibaren her yaştan bayanların günlük ve özel günler de sıklıkla giymeyi tercih ettiği ayakkabı modelleri arasın da yer alıyor.

Topuklu kısa bot modellerinin yanısıra rahatlığına düşkün bayanlar için topuksuz bot modelleri ile oldukça spor ve şık kombinler yapabilirsiniz.

Piyasa da bulunan farklı ayakkabı markalarının her sezon koleksiyonların da yer alan kısa bot modelleri, 2017 kışının trendleri arasın da yer alıyor. Hemen hemen her bayanın ayakkabılığın da mutlaka bulunan kısa bot modellerini nasıl kombinleyeceğiniz konusun da fikir almak isterseniz sizler için en yeni kısa bot modelleri ile birlikte kombin örneklerini bu konumuz da paylaşıyorum.

Ayrıca yırtık kotlar nasıl kombin edilir bilgi edinmek için burayı tıklayabilirsiniz.
4.JPG
5648cb69e4b09ed8c1447f00-original.JPG
56700f1ec03c0e6b34d15b0a.JPG
56700f05c03c0e6b34d15b05.JPG
bootie-bot-modelleri25.JPG
dolgu-topuk-botla-kombin.JPG
Kırmızı-Bere-Askeri-Yeşil-Mont-Siyah-Bluz-Kot-Pantolon-Bot-Kombini.JPG
kısa-bot-elbise-kombinleri.JPG
puskullu-bot-683x1024.JPG
siyah-botlar-ile-şık-kombinler-yapmanın-yolları-2015.JPG
tayt-kombinleri-8.JPG
yazlik-kisa-botlar.JPG
yırtık-skinny-ve-kazak-ile-bot-kombini-2016.JPG

SONBAHAR KIŞ BAYAN BOT MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
YENİ SEZON KIŞLIK KABAN MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Son düzenleme:
Topuklu ayakkabı giymekten pek hoşlanmayan bir bayan olarak, düztaban ayakkabılar her zaman tercihim olmuştur. Kış aylarında daha güzel giyindiğimi ve daha şık olduğumu düşünüyorum çünkü koyu tonları kendime çok yakıştırıyorum. Kıyafet seçerken gösterdiğim titizlik ayakkabı konusunda da daima geçerlidir. Ben genellikle siyah ve hardal renkli bot modelleri giymekten hoşlanıyorum.

Özellikle dar kesim pantolonlarımın altına hafif topuklu ya da düztabanlı bot giymeye bayılırım. Dışarıdaki mağazalardan alışveriş yapmayı pek tercih ettiğimi söyleyemem. İnternet üzerinden daha cüzi fiyatlarla ayakkabı almayı daha mantıklı buluyorum. Farklı tarzlardaki kombin örneklerinin sıkı takipçisiyim. Koyu kahverengi yâda hardal rengi bot modelleriyle, açık mavi yırtık kot giymenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

bot modellerine bayılıyorum her türlü kullanıyorum pek elbise etek giyen bir bayan değilim genelde tayt yada pantolon altına botlarımı kullanıyorum rahatlığıma çok düşkün olduğum için genelde topuksuz bot modellerini tercih ediyorum sezon botları çok pahalı oluyor ama bende internet üzerinden bazı markaların indirime giren ayakkabı ve bot modellerini alıyorum hem marka almış oluyorum hemde oldukça uygun fiyata alarak bütçemi de sarsmamış oluyorum. üstteki bot modelleri harika özellikle bunu çok sevdim çok sivri burunlu ayakkabı giyemiyorum tırnak batmasıda olduğu için gün içinde bana sıkıntı yaşatıyor yan tarafı lastikli botlar da oldukça moda.
yirtik-skinny-ve-kazak-ile-bot-kombini-2016-jpg.70986

Geri