Kısa deri ceketler ile şık ve rahat kombinler

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kısa deri ceketler ile şık ve rahat kombinler
deri ceket modelleri, deri ceket nasıl giyilir, deri ceket kombinleri ile ilgili bilgiler sizlerle..

Kış ayların da olduğu kadar mevsim geçişlerin de çok kullanışlı olan deri ceket modelleri, 2017/2018 sonbahar kış sezonuna farklı renk ve tasarımlar ile yer alıyor.

Hakiki deri ceket modellerinin yanısıra kokusundan yada pahalı olmasından dolayı hakiki deri ceket yerine suni deri kullananların da oldukça fazla olduğunu buluyoruz.

Bu konumuz da hem hakiki hem de suni bayan deri ceket modelleri ile birlikte deri ceket ile yapılan komben örneklerini sizler için paylaşıyoruz.

Deri ceketler her bayanın elbise dolabın da olması gereken demirbaş bir parçadır. Deri ceketleri kombinlemek ise aslın da bir o kadar kolaydır.


1.jpg
2.jpg


Elbise modellerinin üzerine, pantolon, etek yada taytlarınız ile de kombinlenecek bir ceket modeli olan deri ceketler, bu sezon işlemeli, nakışlı ve zımbalı tasarımları ile oldukça beğeni kazanıyor. Rahat bir kullanımının yanısıra asi duruşu ile dişiliğinizi ön plana çıkartacak bir parça olan deri ceketleri farklı şekillerle kombinleyebilirsiniz.3.jpg
4.jpg

Yeni sezon deri ceket modellerin de kısa ceketlerin daha çok kısaldığını görmemiz mümkün.. Gerçi yakın bir zaman da alışverişe çıkanlar mutlaka görmüşsünüzdür birçok kadın giyim üst giysilerin de oldukça kısa tasarımlar yeni sezon da sıklıkla yer alıyor ve bunlardan biride deri ceketler oluyor.


En çok tercih edilen deri ceket rengi birçok kıyafet ile uyum sağlamasından dolayı siyah renk oluyor. Bana göre de siyah deri ceketler hem göze hitap ederken hemde çok şık kombinler oluşturmanız da en çok işinize yarayacak bir renk;)


5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpgKısa deri ceketlerinizi kombinlerken içinize fazla kalın bir giysi tercih etmeyin. Genelde dar kalıplardan oluşan deri ceketlerin iç kısmına ince yada dar kesim kıyafetleri tercih ettiğiniz de ceket kalıp olarak vücudunuza daha iyi oturacak ve fit görünmenizi sağlayacaktır.9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
 
liya

liya

Üye
Üye
birkaç deri ceketim var ama ne yalan diyeyim hakiki yerine suni deri modellerini kullanıyorum ama onların da artık yaka kısımları deforme olduğu için bugünlerde deri ceket satın almak için çarşı pazar dolaşıyorum tam kafama göre bir ceket bulamadım siyah istiyorum bu sene deri ceketler oldukça kısalmış çok kısa ceketleri sevmiyorum beli birazda olsa kapatmalı diye düşünüyorum kombine gelince zaten deri ceketleri her şekilde kombinleyebilirsiniz spor kıyafetlerinizin üstünede şık bir elbisenin üzerinede çok güzel duruyor. işlemeli nakışlı kıyafetleri çok sevemedim o yüzden deri cekette de tercih etmem yumuşak deriyi daha çok seviyorum
 
ikoncan eda

ikoncan eda

Üye
Üye
deri ceketten asla vazgeçmem asi ruhumu dışa yansıtıyor benim tercihim siyah deri ceket ama kısa olanlarından kombine gelince deri ceketinizi kombinlemek için öncelikle gündüz yada akşam giyeceğiniz kıyafe göre tamamlayabilirsiniz. eğer akşam şık bir elbise bile giyseniz üzerine deri ceketinizi gönül rahatlığı ile giyip kombinlersiniz. eskidenmiş o elbise üzerine illaki kumaş ceket giymek ama artık deri ceketlerde elbise üstlerine çok tercih ediliyor eğer klasik bir giyim üzerine kombinleleyecekseniz topuklu bir bot yada ayakkabı giyebilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
*MeleK*
*MeleK*
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
5K
fatma kandemir
F
*MeleK*
Cevaplar
4
Görüntüleme
14K
asya yaka
A
ASİMELEK
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
ebru58
Üst