1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Kısa etekli abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Temmuz 2009
  2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0

Bu ikisini çok beğendim :)
    Teşekkürler.
    +rep

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzeller canım hepsi de birbirinden tatlı teşekkürler...

Kısa etekli abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etekli maximus murat boz

Etekli maximus murat boz

murat boz etekli hali murat bozun etekli hali bozun konseri Hey gidi günler heeey. Yahu eskiden böyle şeyler yoktu, acaba muratçım bu olay sana Armağan Çağlayan'dan mı bulaştı :) Yani sence oldu mu ? Aynaya baktığında sahiden yakıştığınımı düşünüyorsun murat ? Bundan yaklaşık üç ay ilk duymuştum bu haberi best fm deki Cem Arslandan. Hatta haberide çakma maximus tu :D bakıyorum da Türkiye'de...
  2. çok güzle kısa abiyeler..

çok güzle kısa abiyeler..

kisa abiyeler kısa abiyeler kısa abıyeler 2009 2009 bunlarda sizler için seçtiğimiz kısa abiyeler göz kamaştırıcı abiye çeşitleri... kısa giyim sevenler için abiyeleriniz burda:) bu elbiselerle göz kamaştıracaksınız :D:D ama hepsinden bir tane var bi kezdaha istemeyin yok :D:D:D hııı bu arada abiyelerin aynında ayakkabılara da göz atmayı untumayın onlarda çok güzelmiş:)
  3. Kabarık Etekli Harika Nişanlıklar 2014

Kabarık Etekli Harika Nişanlıklar 2014

Bu sayfa; Kabarık Etekli Harika Nişanlıklar 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sizin en önemli gün olan düğün gününüz öncesi nişanınızda giyebileceğiniz harika modellerle karşınızdayız. Nişan kıyafetim şöyle gösterişli, şaaşalı olsun diyorsanız şiimdi galerimziden paylaşacağımız kabarık nişanlık modellerini çok beğeneceksiniz. Önümüzdeki yılın modası kabarık etekli...
  4. Kırmızı Kısa Abiye Modelleri 2016

Kırmızı Kısa Abiye Modelleri 2016

Aşkın ve dişiliğin simgesi haline gelen kırmızı renk, aksesuarlardan giyime, mobilyadan dekorasyona kadar birçok yerde tercih ediliyor. Şimdi ki konum da sizlere bayanların vazgeçilmezi haline gelen kırmızı kısa abiye modellerinden oluşan en yeni görsel örnekleri paylaşıyorum. Kırmızı giymek başlıbaşına cesaret isteyen bir renktir. Eğer kırmızı bir abiye modeli düşünüyorsanız zaten dikkat...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş