Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel
face sözleri face
..Vur davulcu davula sevdiğim kalksın sahura. Kalbi gelmedi AŞK'A bari gelsin imana... :))))
Senin icin ağlayan şu gözlerimi gelip silecek misin? Her gece seni düşünen beni birgün sevecek misin? Seni bir ömür beklesem birgün bana gelecek misin? Gel ne olur sevdigim sev ne olur benim seni sevdigim gibi.
Sigarayla Akla Gelen, İzmaritle Yere Düşer....
Kaşla göz arasında halt karıştıran canlıya 'ERKEK'; yakalayınca erkeğin kaşıyla gözünün yerini değiştiren canlıya 'KADIN' denir.
Bαzen diyorum ki .
Tαmαm bitti ya sevemem Artk
~ Sonrα geliyor bir lαf atıyor veyα geliyor bir gülümsüyor.
Diyorum of dursun dünyα ; Ölürüm ben onun uğrunα...

facebook-etiketleme5-6447.jpg

¤¨¨¤.¸¸.¤¨¨¤.¸¸.¤¨¨¤.¸¸.​¤¨¨¤.¸

.öмяüмüи.уєттιğι.кα∂αя.ѕєиι ѕєνєяιм.

¸....¤¨¨¤.¸
...
'Boşver !Ne bir Resmin Kalsın bende Nede İsmin !
Uyuduğumda Kapanan Gözlerim Sabah'a açıLmasın..
Doğmasın Güneşlerim GündüzLerim Kararsın..
Herşey yaşandığı kadar An'ılsın !
Son Sözüm İse Sevdiğim;
...............
'' Hani bir Hayaldi ya bu ! Bırak Öyle KaLsın.
Kullukte unuttugum yarım kamıs sıgaram gıbısın sevgılı yenısını yaktıgımda senın tadın aklıma gelıyor ve onu sondurup senı ıcıyorum ama hep bu boylemı gıdıcek ewet ben bır an once sıgarayı bırakmalıyım sevgılı
Bir Çok Kişi Aşkın Yalan olduğunu Düşünür.. eğer '' aŞk '' yalansa Neden acısı Bu Kadar Gerçek...
Yok öyleymişiz, yok böyleymişiz.. Biz kimsenin zorla gönlüne girmeyiz... Adam gıbi severiz... Sevmiyorsak gideriz ...
İlişkimize bi süre ara verelim" cümlesinin tercümesi, "Senden iyisini bulursam ne ala. Bulamazsam sana geri dönerim"dir.
Sana LanetLer mi yağdırmaLıym ? Yoksa yoLun açık oLsun mu demeLiyim ?
Yok bu çok fazLa...DiLerim ALLahdan bensiz gittiğin hiçbir yoL açık oLmasın !
Sensiz aLdığım nefes, nefes değiLken ; bensiz aLdığın nefes, nefes oLmasın !
Yok buda çok fazLa...Ben kıyamam ki sana.. Ben sadece geride bıraktığın bu beceriksiz kaLp için yaLvarıyorum..." GeL Unuttur Seni Bana''
Bir iliskide güvensizlik varsa ordaki sevgi yalandir. Ve güvenilmek, sevilmekten daha büyük bir iltifattir....!

"sen onun hayatında bir seçenek isen onun senin hayatında bir öncelik olmasına müsade etme..."
"bir yerden düşenin parçası bulunurda gönülden düşenin parçası bulunmaz..."
Eski SevgiLinizin 'NasıLsın' Mesajı UmutLandırmasın Sizi. Her KatiL ÖLdürdüğü Kisiyi Merak Eder . .
"senin için başkasıni terk eden gün gelir başkası içinde seni terk eder..."
• Ah Şu SeviyoRum ayakLarı, aşkından öLüyorum yaLanLarı , ayrıLıqın ertesi qünü birini buLma çabaLaRı ; )
"unutma ki yalnız olmak yanlış yerde ve yanlış bir kalpte olmaktan iyidir..."
"bazen ilk görüşte bilirsin o senin kaderindir bazende bir ömür ararsın bulamazsin..."
Aşk diyip geçme ; O'da 3 Harfli o da çarpar. ♥ Meraklısına Face Sözleri kısa ve anlamlı
Kırılαcαk çok şey vαr şu hαyαttα Sevdiğime yαn gözle bαkαnın αğzı yüzü gibi ♥
Dudaklarında hangi alkolü barındırıyorsan;
Gülüşün sarhoş ediyor beni
Keşke bir cemre olsaydım da 'kalbine düşseydim sevgili...
Her gece sesinle uyaniyorum acaba gerimi geldi ..? Perdeyi aralıyorum bir de bakıyorum ki sonuç yine aynı , mahallenin köpeği ♥;)
"ikimiz de aynı şeyi seviyoruz sen beni bende kendimi seviyorum..."
Çok Sigara İçiyosun Dedi .
Gözlerine Baktım . Bir Sigara Daha Yaktım . & ♥
Bir kızın içi güzel olsun , Gerisini Nivea,Avon,MaxFactor,Flormar,D​ove,MAC ne biliyim Ruby Rose halleder Meraklısına Face Sözleri kısa ve anlamlı

Eğer İki Kişi Arasında Kalıyorsanız; İkinciyi Seçin. Çünkü Birinciyi Gerçekten Sevseydiniz, İkincisi Olmazdı.
Cesaretin varmı dikenli yolları aşıpta yanımda olmaya.Eğer varsa benimle sözüm var o dikenleri kalbime batırmaya.Cesaretin varmı gökyüzündeki yıldızların arkasına bakmaya.Eğer varsa benimde sözüm var her baktığın yıldızın arkasına Seni Seviyorum yazmaya.Cesaretin varmı sevgilim beni sonsuza kadar sevmeye.Eğer varsa benimde sözüm var seninle Ölmeye..
Sonmu Bekliyorsunuz Bizden? Sonumuz ; "İki minik el, iki minik ayak" olacak.. Ellerini tutup adım atmayı öğreteceğiz.. ♥
Cesedimi TemizLeyip Tekrar YoLLuyorum Sana ! Üzerine Adımı Yazmadım . Sen Beni SIRTIMDAN Tanırsın NasıLsa . . !!

Parfüm sevmem ben, hiçte ihtiyaç duymadım. Çünkü bana göre en güzel koku, Sevdiğine sarıldıktan sonra üstünde kalan koku..
ALdatmayı beceremeyecek kadar kabiLiyetsiz değiL, tenezzüL etmeyecek kadar tokum !

Geri