1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa gelinlkik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kısa gelinlik, mini gelinlik, modelleri, 2011, trendleri, modası ve dahası burada arkadaşlar.

Genel anlamda, gelinlik modelleri ister kabarık, ister dar kesim olsun ama hep uzun olur nedense... Zira son dönemlerde, aykırı olmayı sevenlerin, tercihi kısa yani mini gelinliklerden yana olmuştur. Zevk meselesi diyor ve sizlere yılın kısa gelinlik modellerini sunuyoruz Melek'ler.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Kısa gelinlkik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri

kısa saç modelleri kısa saç modeli modellerı Kısa saçı sevenlere birkaç modeller... Kısa Saç Modelleri [Pek kısa sayılmaz ama]
  2. Fırfırlı kısa hırka modeli

Fırfırlı kısa hırka modeli

kısa hırka modelleri ve yapılışları İP:Kahverengi 300 gr Turuncu : 150 gr Tığ: 1 Numara Beden : 38 Yapılışı: Beden genişliğinizde zincir üzerine 3 zincir atlayarak tırabzan yapın. Yakayı V şeklinde açın. Arka, Ön ve kolları tırabzanla tığlayıp birleştirin. Hırkanın Çevresine ve kol ağzına turuncu renk ile 2 trabzan atlayarak 3. tırabzana batın. Tekrar zincir çekip battığınız yerden...
  3. Kısa bir şal modeli

Kısa bir şal modeli

kısa şal modelleri kışlık şal modelleri ve yapılışı
  4. Açıklamalı Kısa Şal Modeli

Açıklamalı Kısa Şal Modeli

açıklamalı şal modelleri açıklamalı şal örnekleri kısa modelleri tığ işi örnekleri Kısa şal modellerinden hoşlanıyorsanız ve açıklamalı şal modeli arıyorsanız sizler için beğeneceğinizi umduğum şal modelini ve açıklamalı yapılışını sunuyor, kolaylıklar diliyorum:) Beş nolu şiş ile 118 ilmek başlanır, 7 sıra haraşo örgü ile örülür.Daha sonra 7 no.lu şiş ile örgüye devam edilir. 58 ilmek kalana...
  5. Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

kısa saç modelleri cok kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2011, 2011 kısa saç modelleri, kısa saç modelleri 2011 bayan, kısa saç modeli, kısa saç modeller, kısa saç modelleri bayan, "Bu yaz değişiklik istiyorum saçlarımı kısacık kestireceğim" diyen Melek'lerimiz için, yılın kısa saç modellerinden örnekler sunuyoruz. İşte size birbirinden hoş kısacık saç modelleri Melek'ler:)...

Sayfayı Paylaş