1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa gelinlkik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kısa gelinlik, mini gelinlik, modelleri, 2011, trendleri, modası ve dahası burada arkadaşlar.
    Genel anlamda, gelinlik modelleri ister kabarık, ister dar kesim olsun ama hep uzun olur nedense... Zira son dönemlerde, aykırı olmayı sevenlerin, tercihi kısa yani mini gelinliklerden yana olmuştur. Zevk meselesi diyor ve sizlere yılın kısa gelinlik modellerini sunuyoruz Melek'ler.

Kısa gelinlkik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa bir şal modeli

Kısa bir şal modeli

kısa şal modelleri kışlık şal modelleri ve yapılışı
  2. Kısa abiye modelleri

Kısa abiye modelleri

kısa abiye modelleri 12 14 yaş abiyeler abiyeler kısa abiye kisa
  3. Açıklamalı Kısa Şal Modeli

Açıklamalı Kısa Şal Modeli

açıklamalı şal modelleri açıklamalı şal örnekleri kısa modelleri tığ işi örnekleri Kısa şal modellerinden hoşlanıyorsanız ve açıklamalı şal modeli arıyorsanız sizler için beğeneceğinizi umduğum şal modelini ve açıklamalı yapılışını sunuyor, kolaylıklar diliyorum:) Beş nolu şiş ile 118 ilmek başlanır, 7 sıra haraşo örgü ile örülür.Daha sonra 7 no.lu şiş ile örgüye devam edilir. 58 ilmek kalana...
  4. Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa Gelinlik Modelleri

kısa gelinlik modelleri Kısa gelinlik, 2011, modelleri, çeşitleri hakkında bilgiler Kısa gelinlikde olurmu demeyin kızlar...Oluyormuş... Amsale koleksiyonunun 2011 bahar ve yaz sezonu için hazırladığı kısa gelinlik modelleri karşınızda melekler...
  5. Kısa Etek Modelleri

Kısa Etek Modelleri

kısa etek modelleri bayan, etek, modelleri, kısa, mini, renkli, beyaz, 2011 sezon, siyah, şifon , etek modellerini buradan bulabilirsiniz
Etiketler:

Sayfayı Paylaş