1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Kısa Harika Mesajlar Sözler

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Harika Mesajlar Kısa Harika Sözler  Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda harika sözler arayan bütün arkadaşlarımız için en güzel harika sözler ve harika mesajları paylaşıyoruz :)


  [​IMG]


  Yedi Ayrı İklimden Yedi Çesit Arı Getirseler Yedi Çesit Arı Yedi Ayrı Çiçeği Dolaşsa Yedi Ayrı Çiçekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatlı Olamaz...

  Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Geride Kaldı, Ben Seni Bugün De Sevmeyeceğim Çünkü Bugün De Bitecek; Ben Seni Yarın Seveceğim Çünkü Yarınlar Hiç Bitmeyecek!

  Ağzımdan Çıkacak Söz Olsan Konuşmam, Gözümden Akacak Yaş Olsan Ağlamam, Kalbime Hapsettim Seni Hiçbir Yere Bırakmam!

  Güneşin Doğduğu Da Bir Gerçek Battığı Da... Kalbimin Attığı Da Bir Gerçek, Günün Bittiği De... Ne Çıkar Tüm Gerçekleri Saysak Tek Tek. Seni Seviyorum, İşte O En Büyük Gerçek...

  Bir Şiir Yaz Bana İçinde Alabildiğince Mutluluk Olsun Ayın Gölgesinde Unutulan Sevgi Tohumlarıyla Yeşere Dursun Veya Bir Şarkı Söyle Özlemimdeki Sevgiliyi Anlatsın Yağan Yağmurlarla Islanan Bedenimi Parlayan Gözleriyle Kurulasın.

  Aşk Kaçmaktan Çok Kovalamak, Görmekten Çok Özlemek, Gitmekten Çok Beklemek, Dokunmaktan Çok Düşünmektir.Ve Aşk Öyledirki Nerde İmkansız Varsa Onu Seçer.

  Birgün Bana Soracaksın,Beni Mi Yoksa Hayatı Mı Daha Çok Seviyorsun Diye. Hayatı Diyeceğim, Küsüp Gideceksin Ama Hiçbir Zaman Bilmeyeceksin Ki Benim Hayatım Sensin.


  Sen Benim Harikalar Dünyasında Yaşattığım Prensesimsin..


  Senin Kadar Harika İnsan Birdahaki Nesilde Bile Gelmeyecektir Bu Dünyaya...


  Harikalar İçindeki En Harika Sevgiyi Kalbine Sunuyuyorum Aşkım...


  Harikalar Diyarındaki Tek Gerçeğim En Harika Bebeğimsin..


  Yer Yüzündeki En Harika İnsan Sensin Bebeğim Seviyorum Seni..


  Çocuklarınıza Ders Vermek İstiyorsanız ( Bu Hiç De Gerekli Değil ) Kendinizi Örnek Gösterin. Ama Sizin Gibi Olmaları İçin Değil, Sizin Gibi Olmamaları İçin


  Bir İnsanı Doğru Yapmak İsterseniz Ona Güveniniz; Düzenbaz Yapmak İsterseniz Ona Güvenmeyiniz


  Aşk, İnsana Vakar, Ağırbaşlılık, Hatta Güzellik Verir


  Merhamet Sevgiye Yakınsa, Minnet Onun Aksine Yakındır.


  Başarı Yolunda Sürat, İsteğin Şiddeti Kadardır


  Ayakta Ölmek, Diz Üstü Yaşamaktan İyidir. ( Roosevelt )


  Her Buyuk Adamdir,Ama Her Adam Buyuk Degildir..


  Her Bildigini Konusma,Ama Her Konusdugunu Bil.


  Ellerimi Her Uzatisimda Boslukta Kaliyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cikiyor, Ne Oldugunu Bilmiyorum Ama, Birileri Duslerimde Hickirarak Agliyor.


  Benı Kalbınde Kursun Yarası Degıl,Avucunda Mutluluk, Gozbebegınde Sevınc Olarak Tası, Cunku Bız Unutmak Icın Sevmeyız Bır Tanrıyı Bır De Sevdamızı Asla Unutmayız!


  Seni Seviyorum Sevilmeye Degersin.Seni Özlüyorum Özlemeye Degersin,Seni Hem Seviyor Hemde Özlüyorsam,Bilki Sen Benim Bırtanemsın.


  Sen Unutulması Imkansız Anlatılması Güc Olansın Cünkü Sen Benım Unutmak Istedıkce Hatırlanan Anlatdıkca Da Bıtmeyenımsın


  Ağırdır Sevmelerim Her Yürek Taşıyamaz, Büyüktür Umutlarım Her Omuz Kaldıramaz, Her Şey Olur Da Şu Kalbim, Bir Tek Sensiz Olamaz.

  Mürekkepten Denizler, Kağıttan Gemiler Yaptım. Sonra İsmini Her Yere Yazdım. İsmini Yazınca Seni Sevdiğimi Sandın, Ben Seni Sevmedim Sana Taptım!..

  Seni Her Düşündüğümde Kalbime Bir Yıldız Çiziyorum. Benim Şimdi Kaç Yıldızım Var Biliyor Musun? Benim Artık Bir Gökyüzüm Var..

  Bugün Her Zamankinden Farklı Bir Şey Yapayım Dedim Olmadı Yine Sana Defalarca Aşık Olup Seni Düşündüm...

  Sen Benim İncimdin. Parıldayan Masum Güzelliğinle Seni Sarp Kayalıklardan Tırnaklarımla Kazıdığım Bir İstiridyede Bulmuştum. Ve Bir Daha Kaybetmiyeyim Diye Kalbimin Derinliklerine Gömdüm.

  Ne Seni Unutturacak Kadar Zaman Geçecek Ne De Geçen Zaman Seni Unutturmaya Yetecek Bırakıp Gitsende Unuturum Sanma Zaman Alışmayı Öğretir Unutmayı Asla.

  Sevmiyorum Şu Saatin Sesini,Akmasın Dursun Zaman.Herşeyin Bir Öncesi Ve Sonrası Vardır Derler Ya; Yalan. Senden Önce Vardım Belki Ama Aşkım Senden Sonra Olmayacağım İnan.

  Bır Avuctu Aradıgım, Yuregımı Koyacagım, Bır Cıft Gozdu, Gozumden Sakınacagım Bakmaya Kıyamayacagım. Ne Saırleın Mısralarında Nede Pıcassonun Monalısasında.

  Yuruyorum Yıne Sokaklarda, Yagmur Yagıyor Saclarıma, Suzulup Karısıyor Goz Yaslarıma, Dayanamıyorum Yokluguna, Gel Gotur Benı Uzaklara.
   
Kısa Harika Mesajlar Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aşk mesajları kısa kısa

  Aşk mesajları kısa kısa

  Aşk mesajları *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
 2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

  Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

  Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
 3. Günaydın Aşk Mesajları Kısa

  Günaydın Aşk Mesajları Kısa

  Günaydın Aşk Mesajları Kısa . Selam kızlar sevgilime her sabah göndereceğim günaydın mesajları istiyorum ama çok romantik olsun aşk koksun
 4. Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

  Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

  Sevimli Sözler Kısa Sevimli Sözler Mesajlar Biraz hayata sevimlilik katalım istiyoruz ve işe de sevimli sözler söyleyerek başlayalım diyoruz :) Sevgili Melek'ler, işte size sevimli sözler ve mesajlar :) Kalbimde gözlerin beynimde ismin bedenimde sevgin geziyor. Anılar yaşadıkça sevgiler paylaşıldıkça çoğalır, ben seni düşünerek yaşıyorum sevgilim. Seni severek günümü geçiriyorum sana...
 5. Kısa Manalı Sözler Mesajlar

  Kısa Manalı Sözler Mesajlar

  Manalı Güzel Sözler Kısa Manalı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere en güzel manaslı sözleri ve ksıa manalı mesajları aktarıyor ve bizden manalı sözler konusu açmamızı rica eden tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil, Elini çıkardığında, tutacak kimsenin olmamasıdır. Tek bir sözünle beni saatlerce...

Sayfayı Paylaş