1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa İftar Sözleri mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İftar Sözleri Mesajları Kısa İftar Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve ilgili tüm misafirlerimize en güzel iftar sözlerini ve iftar mesajlarını sunuyoruz.

Güzel Anımlar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.

Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..

bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde geçti.

En Bereketli ve Güzel iftar Anı Sizinle Olsun Hayırlı ve güzel iftarlar.

Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

Bütün Güzel Tatlar Sofranızda Birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini diLerim Hayırlı iftarlar.

Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Bereketi Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Kısa İftar Sözleri mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
  2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  3. Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Manalı Güzel Sözler Kısa Manalı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere en güzel manaslı sözleri ve ksıa manalı mesajları aktarıyor ve bizden manalı sözler konusu açmamızı rica eden tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil, Elini çıkardığında, tutacak kimsenin olmamasıdır. Tek bir sözünle beni saatlerce...
  4. 2012 İftar Mesajları Buyrun

2012 İftar Mesajları Buyrun

Yeni İftar Mesajları Kısa İftar Mesajları Sevgilği melekler, mübarek Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala, iftar ve sahur heyecanı yavaş yavaş hepimizi sarmaya başlıyor. Yine ailece kalabalık sofralarda bir araya gelinip iftarlar açılacak, sohbetler edilecek. İbadetlerle zenginleşen güzel bir Ramazan ayı geçireceğiz inşaallah. Bu yazımızda özellikle ilk iftardan başlamak üzere...
  5. İftar Mesajları 2015

İftar Mesajları 2015

Bin aydan daha hayırlı bir ay olan Ramazan ayını yaşadığmız şu günler de sevdiklerinize birbirinden anlamlı iftar mesajı yollayarak onları çok mutlu edebilirsiniz. 2015 iftar mesajlarını sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin, bolluğun Yüce YARADAN'dan daimi olmasını dilerim, Hayırlı iftarlar....

Sayfayı Paylaş