1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Kaliteli Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kaliteli Sözler Kısa Kaliteli Sözler

Kaliteli sözler istiyorum ama bu sözler hem çok kaliteli olsun, hem de kısa olsun istiyorum diyen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz, sizler için bu yazımızda en kaliteli sözleri paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>

Parlayan her şey altın değildir.

Eti tadan çoban köpeğinden hayır gelmez.

Kış güneşine,kadın gülüşüne inanç olmaz.

Torbada ne varsa,çorbada da o vardır.

Aç köpekle sürü beklenmez.

Artık bende yanacak ruh ta yok, kırılacak kalp te. Bana istemediğim bir ölümsüzlük verdin.

Aşk sevmesini bilen için vardır ve karşılıksızdır. 'Ne kadar seversen o kadar severim' gibi düşünmek aşk değil, tüccarlıktır!

Kendini başkalarından daha az akıllı kabul et, ama öyle olma. ( Jean Cocteau )

Bütçe, kuşkuların matematiksel teyididir. ( A. A. Latimer )

Eğitimsiz zeka, madendeki gümüş gibidir. ( Mark Twain )

İnsan için en değerli olan şey yine insandır. ( Spınoza )

Hayat; Ne aşk davasıdır, ne de ekmek kavgasıdır. Hayat, 'İnsan' kalabilme mücadelesidir; Şerefinle, namusunla, onurunla!

Aşık olmak, misafirliğe gitmek gibidir! Aşk umduğunu değil, bulduğunu sever!

Neredesin? Diye çırpınan her yüreğe 'Buradayım' diyen bir kudret eli var şu kainatta. Yeter ki o kapı çalınsın.

Kısa Kaliteli Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. Özür Sözleri Kısa

Özür Sözleri Kısa

Kısa özür sözleri ve mesajları meleklerim. OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN... YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN? BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK...
  3. Kaliteli Sözler

Kaliteli Sözler

Kaliteli Sözler - Selam millet sizden çok Kaliteli Sözler istiyorum ama lütfen yeni ve gayet Kaliteli Sözler olsun.
  4. Kısa Umut Sözleri

Kısa Umut Sözleri

Umut İle İlgili Sözler Kısa Umut Sözleri Umut etmek yaşamak demektir ve hayatın en gerçeğidir. Umutlar asla bitmez, tükenmez biliyoruz ama diliyoruz ki umutklar gerçekleşir. Sevgili Melek'ler, sizler için bu yazımızda kısa umut sözlerini paylaşıyoruz. Umut Sözleri -Umut insanı uyandıran bir rüyadır. Aristoteles -Umut fakirin ekmeğidir. -Herkezin Bir umudu Olmalı bendeki Sen gibi...
  5. Kısa Mektup Sözleri

Kısa Mektup Sözleri

Mektup Sözleri Kısa Mektup Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden mektup sözleri isteyen misafirimize, yeni ve kısa mektup sözlerini aktarıyoruz. - Bu mektuplar tarihimiz sanmaki ölmeyeceğiz biz öldüğümüzde torunlarımıza aşkımızı öğreteceğiz - Her yazına Başlamadan önce Seni Seviyorum Yazışını özledim beyaz Sayfadaki teninin Kokusunu Özledim Birtanem Bir...

Sayfayı Paylaş