1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Kısa Saç modelleri yenii

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

sibel can kısa saç modeli gülben ergen kısa saç modelleri sibel can modelleri Kısa saçı seven ve tercih eden melişler için modeller :)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    2 modeli beğendim ama sonuncunun ayrı bir havası var.Emeğine sağlık

3. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vuaaaaaav en son model çok seksiymiş aynı zamanda denemek lazım

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler :=)))

Kısa Saç modelleri yenii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri

kısa saç modelleri kısa saç modeli modellerı Kısa saçı sevenlere birkaç modeller... Kısa Saç Modelleri [Pek kısa sayılmaz ama]
  2. Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

kısa saç modelleri cok kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2011, 2011 kısa saç modelleri, kısa saç modelleri 2011 bayan, kısa saç modeli, kısa saç modeller, kısa saç modelleri bayan, "Bu yaz değişiklik istiyorum saçlarımı kısacık kestireceğim" diyen Melek'lerimiz için, yılın kısa saç modellerinden örnekler sunuyoruz. İşte size birbirinden hoş kısacık saç modelleri Melek'ler:)...
  3. 2014 Salaş Kısa Saç Modelleri

2014 Salaş Kısa Saç Modelleri

2014 kısa kesim saç modelleri, 2014 kısa saç modelleri, modern kısa saç modelleri Ben de yıllardır salaş kısa kesim saç modelinden vazgeçemiyen biri olaraktan sizlere en güzel ve bayanların çok rağbet ettiği araların da ünlülerin de bulunduğu salaş kesim kısa saç modellerini paylaşıyorum. Salaş kesim de saçların boyunun hepsi aynı nizada kesilmediği gibi şekil verirkende zorlanmıyorsunuz. Saç...
  4. Kahverengi Kısa Saç Modelleri

Kahverengi Kısa Saç Modelleri

Kahverengi kısa saç modelleri ile modern, havalı ve olduğunuzdan çok daha genç görünmeniz mümkün olacak... Sizler için saç kesim modelleri arasın dan kahverengi kısa saç modellerini bu yazımız da paylaşıyoruz. Kendiniz ile ilgili herhangi bir imaj değişikliği düşünüyorsanız aşağıda ki model ve renkler sizin için bir alternatif seçim olacaktır;)
  5. kısa saç modelleri arıyorum

kısa saç modelleri arıyorum

merhabalar saçlarım omuzlarımdan biraz daha aşağılara dökülüyor yani anlıcanız ne çok kısa nede çok uzun yaza farklı bir imaj ile girmek istiyorum daha önce saçlarımı kısa kestirmedim ama kestirmeye karar verdim bana şöyle modern havalı ve beni olduğumdan daha genç gösterecek kısa saç kesimlerinden örnekler verebilirmisiniz.

Sayfayı Paylaş