1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Kısaca Din Nedir?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

din nedir, din ne demektir, din hakkında yazı Kısaca din hakkın da sizlere merak etitğiniz bilgileri sunuyoruz. din nedir? İslam dini ve özellikleri hakkında bilgiler ile birlikte din hakkında detaylı bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    < Konu Resmi..>

Kısaca Din Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Din Nedir?

Din Nedir?

kadim din nedir Din Nedir? Din: Allah tarafından peygamberler aracılığı ile insanlara ulaştırılan ilahi bir kanundur. Dinin kurucusu Allah, muhatabı insanlardır. Dinin amacı, insanları iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı, güzel ile çirkini bildirmektir, onları dünya ve ahiret mutluluğuna kavuşturmaktır. İslâm Dini ve Diğer Dinler İlk insan olan Hz. Adem (a.s.) aynı zamanda ilk peygamberdir....
  2. ne tarz dinler meleklerim

ne tarz dinler meleklerim

CANIM MELEKLERİM NE TARZ MÜZİKLER DİNLERSİNİZ YOKSA TARZIM YOK KULAĞIMA HOŞ GELENİ DİNLERİM Mİ DERSİNİZ ??POP MU?ROCK MU?HİP HOP MU?SLOW MU?RAP Mİ?TÜRKÜ MÜ?.... Ben her tarzı da yerine göre dinlerim meleklerim....
  3. Genleşme nedir kısaca

Genleşme nedir kısaca

Merhaba hanımlar Genleşme nedir kısaca açıklar mısınız bana ?
  4. dinimizde kadının hakı nedir

dinimizde kadının hakı nedir

erkek karısına nasıl davranmalıdır.kadının hakları nedir.erkek karısının üzerine haksız yere sadece zevki için evlenirse kadın ne yapmalıdır
  5. Dinimizde israfın hükmü nedir?

Dinimizde israfın hükmü nedir?

Malı, dinin ve mürüvvetin uygun görmediği yerlere dağıtmaya israf denir. Mürüvvet, faydalı olmak, iyilik yapmak arzusudur. Dine uymayan israf, haramdır. Mürüvvete uymayan israf tenzihen mekruhtur. İsraf, malı helak etmek, faydasız hâle getirmek, faydalı olmayacak şekilde sarf etmektir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (İktisat eden zenginleşir, israf eden fakirleşir.) [Bezzar] İsrafla...

Sayfayı Paylaş