1. @şK_MeLeĞ!.

  @şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.035
  Beğenilen Mesajlar:
  18
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Kişiliklerimizi KAN grubumuz belirliyor

  Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

  Kişiliklerimizi KAN grubumuz belirliyor
  Dr. J. D'Adomo'nun yaptığı araştırmalar sonucunda kişilerin kan grupları ile kişilikleri arasında bir bağ bulunduğunu ortaya çıktı.

  KAN gruplarının, sağlığımız kadar kişiliğimizi de etkilediğini biliyor muydunuz? "Kan grubuna göre diyet" kitabının yazarı Dr. Peter J. D'Adamo'nun araştırmalarına göre kan grubu A olan kimseler uyumlu bir kişilik sergilerken, 0 kan grubuna dahil kişiler hayatı şiir gibi yaşıyor. Kan grubu B olan insanlar akılcılığıyla ön plana çıkarken, AB grubu kişiler diğer 3 grubun birçok özelliğini kendinde taşıyor.
  A grubu
  A grubu insanı duyarlı ve uyumlu bir kişiliğe sahiptir. Araştırmayı sever, gelişime ve değişime hemen uyum sağlar. Bu grup içinde yer alan insanlar, duyan, hisseden, sürekli olarak araştıran kişilerdir. Aşırı duyarlılıkları, uyum güçlüğüne düştüklerinde, içlerine kapanmalarına neden olur.
  B grubu
  En önemli özellikleri mantık ve iradenin, duygulardan önce gelmesidir. Etraflarındaki herkesi yönetmek isterler. Gözüpek, inatçı, otoriter ve serttirler. Bu karakterin insanları, asker, uzman ve danışmandır. Akılcı, sistemli, düzenli ve iradelidirler. Kendi kararları doğrultusunda hareket ederler.

  0 grubu Yaşamın tadını çıkaran kişilerdir. Ortama çabuk adapte olurlar. Uç fikirlere eğilim göstermezler. Başarılarını, dış dünya ile yakaladıkları uyuma borçludurlar. Bu uyum düzeni içinde, önlerine sunulan olanaklardan rahatlıkla yararlanırlar.
  AB grubu
  Karmaşık bir yapıya sahiptirler. Diğer üç karakterin özelliklerinin çoğunu bu gruptaki insanlarda görmek mümkündür. Bundan dolayı çelişen, kaprisli ve tutarsız bir kişilik sergilerler. Mantıklı düşünebilmeleri, sosyal tutum ve yargıları önemsemeleri onları başarıya götüren en önemli etkendir.
  < Konu Resmi..>   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  Cevap: Kişiliklerimizi KAN grubumuz belirliyor
  A grubu....
  evet tuttu :D:D
   
Kişiliklerimizi KAN grubumuz belirliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kan grubu başka gruba dönüştürülebilecek

  Kan grubu başka gruba dönüştürülebilecek

  (AA)- Bilim adamları, bir kan grubunu başka kan grubuna dönüştüren bir yöntem geliştirdiler. Böylece, kan vermede ortaya çıkan sıkıntının ortadan kalkacağı belirtiliyor. İngiliz Yayın Kuruluşu BBC ve Daily Mail gazetesinin internet sitelerinde verilen habere göre, uluslararası bir araştırma ekibi, Nature Biotechnology dergisinde yayımladıkları araştırmada, A, B ve AB gruplarındaki kanı...
 2. kan grubunuza gore kişilik testi:)

  kan grubunuza gore kişilik testi:)

  değişik kişilik testleri kişilik testlerinin çeşitleri kan grubuna göre testi kan uyumu testi uyum Dünyada kan gruplarinin dagilimi : >> >>0 RH pozitif - Her 100 kisiden 40´i >> >>0 RH Negatif - Her 100 kisiden 7´si >> >>A RH pozitif - Her 100 kisiden 34´ü >> >>A RH Negatif - Her 100 kisiden 6´si >> >>B RH Pozitif - Her 100 kisiden...
 3. Kan Grupları

  Kan Grupları

  Tek damlası bile değerli olan, damarlarımızda taşıdığımız kan hakkında neleri biliyoruz, ya bilmediklerimiz....Vücut ağırlığının %7-8'ini kan oluşturuyor. Tek bir damlasa bile birçok konuda etken. Çeşitleri karakterimizi belirliyor, özelliklerinin değişmesi hastalıklara yol açıyor. Dikkat kan aranıyor! Radyolardan sık sık duyduğumuz bir anons bu. Belki, o anda bunun önemini...
 4. Kan gruplarimiz

  Kan gruplarimiz

  Kan gruplarimiz 0 Rh+//////// Almanya
 5. Kan grubunuza göre kişiliğinizi biliyormusunuz?

  Kan grubunuza göre kişiliğinizi biliyormusunuz?

  kan gurubu a olanların kişiliği,kan gurubu b olanların kişiliği,kan gurubu 0 olanların kişiliği,kan gurubuna göre kişilik analizi,kan gurubuna göre özellikleriniz,kan gurubuna göre karekter özellikleri hakkında bilgiler 0 grubu: Kendine güven, cesaret; A grubu: Sinirli ve hassas; B grubu: Uyumlu ve yaratıcı; AB grubu: En çekici ve ilginç... En cesur ve güçlü 0 grubu Bu kan grubu taşıyan...

Sayfayı Paylaş