1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Kişiye özel google

Konu, 'Takım Nickleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

kişiye özel google googleler gogl .

Gönül verdiğiniz takıma özel google
    aşağıdaki linki tıklayın en üstte sağda google özel var seçi tıklayın gelen sayfada renklerinizi seçin sloganınızı yazın hangi kulüp taraftarı olursanız olun fark etmez güle güle kullanın........

http://www.googleozel.com/kisisel/

.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kişiye özel google
    .

İlki benden gelsin

< Konu Resmi..>

.

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ablam gerçekten guzel oldu..emegıne saglık

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sağol bitanem bende çok beğendim

Kişiye özel google konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Kişiye Özel

Emre Altuğ - Kişiye Özel

Kişiye özel bi gösterinin anısı var Elinde çantan kalbi kırıklarının içinde acısı var Bu bir pandomim yokki cümlesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Benden önce neysen şimdi osun İlacın ne tedavisi belli İçinde ben yokum zira Sana çoktan yazılmış sana bunun reçetesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Belki...
  2. Kişiye özel kumanda

Kişiye özel kumanda

Philips, kişiye özel dizayn edilmiş, kullanımı kolay ve gelişmiş teknolojisi ile dünya kupası takipçilerini özel bir kumanda ile buluşturuyor. Her marka cihaz ile kullanılabilen üniversal kumandanın yanındaki açacak ise dünya kupasını izlerken, yerinizden kalkmadan içeceğinizi açmanıza yarıyor. Her marka cihaz için tek kontrol çözümü sunan üniversal kumandanın yanında skor tablosu ve yedek...
  3. Google 200 kişiyi işten çıkaracak

Google 200 kişiyi işten çıkaracak

İnternet arama motoru Google, ikinci işten çıkarma dalgasında 200 kişi ile yollarını ayıracağını duyurdu. Google'ın işten çıkarmalarla ilgili duyurusu, yüksek kârlı şirketlerin dahi durgunluğu hissetmeye başlaması olarak algılandı. İşten çıkarmaların satış ve pazarlama bölümlerinde yoğunlaşacağı bildirildi. Şirketin...
  4. Emolara Özel Google`ler

Emolara Özel Google`ler

Emolara özel google olduğunu daha önceleri söylemiştik ama şimdi ise bunun daha farklı olanları çıktı iştee Scene Kid's GoogLe : SceneKidSearch.com - Search Engine 4 Scene Kids! Gothic GoogLe : MyGothSearch.com - Goth Search Pink GoogLe : Pink Search PurpLe GoogLe : Purple Search - A bright, fun, purple alternative to your daily Google Red GoogLe : Red Search @ MyRedSearch.com - A (RED)...
  5. Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

yılbaşında ne hediye alsam, kişiye özel hediyeler, 2014 yılbaşı hediyeleri Hediye alıp vermek en güzel duygularından biridir. Karşınızda ki kişinin mutluluğu ve heyecanına ortak olmak için bazen günlerce hediye konusunda kararsızlıklar yaşanır. Öncelikle hediye alacağınız kişinin sizin için ne anlam ifade ettiğidir. Eğer sizin için özel biri ise çok farklı kişiye özel hediye seçeneklerinden...

Sayfayı Paylaş