Kıskanç erkekler kıskanç olduğunu nasıl gösterir nasıl davranırlar?

N

Ne.ne.ne

Forum Okuru
Kıskanç erkekler kıskanç olduğunu nasıl gösterir nasıl davranırlar?

Kıskanç erkekler nasıl davranır melek kadınlar kulübü kıskanç erkek nasıl anlaşılır forumda.​

Arkadaşlar benim nişanlım ile görücü usulü biz tanıştık ve huyu nedir suyu nedir çok fazla tanımıyorum iki aydır da nişanlıyız şu an çok iyi davranıyor ama ileride evlendiğimizde ne olur tam bilemiyorum huyunu suyunu çok iyi bilemiyorum özellikle daha önceki erkek arkadaşımdan dolayı çok ağzım yandı çok kıskançtı nişanlımda eğer böyle ise çok kötü olur kıskanç erkekler nasıl davranır nasıl anlaşılır nişanlımın kıskanç olduğunu nasıl anlayabilirim acaba?

images (15).jpeg

Merhabalar
Doğru söylüyorsunuz aslında bu cicim aylarında erkekler kendilerini belli etmiyorlar fazla özellikle görücü usulü birlikte olduysanız burada tanımanız daha fazla olanaksız oluyor karşınızdakini. Kıskanç erkekler aslında kendini şu şekilde şu davranışlarla belli ederler bunu anlamak için birkaç ölçüm yapabilirsiniz deneme ama tabii ki sonuçlarına dikkat etmeniz gerekiyor.

"Kıskanç erkekler nasıl davranır"​

• Yanınızda o varken başka erkekle iletişim halinde iseniz burada müdahale edecektir kesinlikle
  • Telefonunuzun ön yüzünü kapalı şekilde masaya koyduğunuzda tepkisini ölçün mutlaka merak edip telefonunuza bakmak isteyecektir
  • Sosyal medyadaki her adımınızı izlemeye başlayacaklardır
  • Giydiğiniz kıyafetlere kadar karışırlar
  • Bir yere gideceğiniz zaman mutlaka yanınızda gelmek ister
Bu tür davranış gösteren erkekler kıskançlık kategorisine giren erkeklerdir tabii ki daha farklı davranış gösteren nerede vardır örneğin kıskandığı zaman çok sinirlenen sinirlerine hakim olamayanlar da vardır. Peki kıskançlık bir hastalık mıdır? "Aşırı kıskançlık tedavi edilebilir mi" aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Geri