kıskanç mısınız meleklerim?

arkadaşlar benim cok büyük bi sıkıntım var! 6 yıllık bir beraberliğim var ve ben kıskançlık derecesinin son noktasındayım ve sürekli sorgulama durumundayım sevgılımı .. o bu hareketlerımden cok sıkıldı çünkü hep bu konudan dolayı kavga edıyoruz 2 günde bir diyim size artık anlayın sevgilim artık taşma derecesine geldi ve bana son bi şans verdi bidaha tartışırsak biter ama ben onu cok seviyorum napmam gerek sizce ? peşimde koşturmayı bi türlü beceremiyorum hep yanımda olsun hep benle vakit gecirsin istiyorum oda cok sıkılıyor bu durumdan lütfen yardım edın mesajlarınızı bekliyorum ..

cok severım ama cok kıskanmayı dogru bulmasam da esımı kıskanclık konumuna ben soktum ve kendı elımle bı canavar yarattım resmen. simdi ise onun zorlgunu cekyorum,bazen sinir krizine girck kadar cıldırtıyor ınsanı kıskanclıgıyla malsf:(

Evet canim ben cok kiskancimdir bazen asiri oluyor ama sonradan toparliyorum kendimi ama bence seven kiskanir cunku kiskanclik sevgiden doguyor bence..tesekkurler.

kıskanmayan insan varmı ? varsa nasıl biri cok merak ediyorum :) çünkü insan dışına vurmasa bile içten içe kıskanır yahu.seviyosan kıskanıcaksan okadar :)

Geri